Proprietăți unice: 14
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
33

139.800 €

RECO Casa Palota

Palota

4 camere
97 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

28.500 €
57 € / mp

RECO teren de vanzare in Palota

Palota

500 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

357.000 €
30 € / mp

Teren industrial de vanzare, dublu front strada ...

Palota

11.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

19.500 €
7.80 € / mp

RECO Teren extravilan 2500mp in Palota

Palota

2.500 mp teren
f.s. 12.220000267029 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

30.129 €
60.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.355.200 €
2,710.40 € / mp

45 parcele de teren pentru casa, de vanzare, Sa ...

Palota

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
15

1.607.000 €

De vânzare – 2 hale industriale, 5.050 mp utili ...

Palota

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

167.500 €
174.200 €
25 € / mp

Teren intravilan 6700mp

Palota

6.700 mp teren
f.s. 38 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

175.000 €

Spatiu comercial cu alimentatie publica

Palota

72 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

159.000 €

Green Yard House, Casa de Vanzare, Santandrei, ...

Palota

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

19.500 €

RECO Teren extravilan 2500mp in Palota

Palota

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
13

106.000 €

Vanzare | Apartament | 3 camere | Etaj 1 | lang ...

Palota

3 camere
69 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
6

140.800 €

Casa partial finisata in Santandrei

Palota

4 camere
122 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

65.000 €

Casa in rosu Palota de vanzare

Palota

1 camere
180 mp
300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

37.500 €
75 € / mp

Toate utilitatile - Parcele Santandrei 500 - 18 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

41.000 €
74.55 € / mp

Teren situat in Sintandrei BH

Sântandrei

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

219.000 €

Casa superba P+E de vanzare in Santandrei cu pa ...

Sântandrei

La ~5km distanță

5 camere
119,9 mp
330 mp teren

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

39.000 €
67.01 € / mp

Terenuri intravilane | intre 500-582 mp | Santa ...

Sântandrei

La ~5km distanță

582 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

235.000 €

Casa pe 2 nivele de vanzare, Santandrei, Bihor

Sântandrei

La ~5km distanță

5 camere
166 mp
535 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
19

265.000 €

Casa de lux spa?ioasa 3 dormitoare, Santandrei ...

Sântandrei

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

42.000 €
92.51 € / mp

RECO Teren intravilan Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

454 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
10

130.000 €

RECO CASA 3 CAMERE SANTANDREI

Sântandrei

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

132.000 €
82.09 € / mp

RECO teren intravilan in Santandrei 1608 mp

Sântandrei

La ~5km distanță

1.608 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
6

100.750 €

RECO Apartament cu 2 camere, bloc nou, zona San ...

Sântandrei

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Parter
2024
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

175.000 €

Casa Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

4 camere
131 mp
540 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

62.000 €

RECO Apartament cu 2 camere in Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

2 camere
38,83 mp
Etaj 2
1965
Agenție

Mai mult de un an
6

143.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
500 mp teren
f.s. 15.5 m
Agenție

7 luni în urmă
18

166.000 €

OPORTUNITATE casa mobilata complet, racordata l ...

Sântandrei

La ~5km distanță

4 camere
133 mp
657 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 166,000 € și 175.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

265.000 €

Casă de lux spațioasă 3 dormitoare, Santandrei ...

Sântandrei

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

397.500 €
15.84 € / mp

RECO Oportunitate teren 25000mp Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

25.100 mp teren
f.s. 80 m