Proprietăți unice: 68
Proprietari: 13
Agenție

3 zile în urmă
1

200.000 €

Parcele pt.constr industrial - 2.000 mp ,5.000 ...

Centura, Oradea

2.000 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
5

72.900 €
168.36 € / mp

NECTORA IMOB-Teren Intravilan 433 mp cu front 2 ...

Centura, Oradea

433 mp
433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

104.990 €

Apartament 3 Camere Decomandat Tip Q

Centura, Oradea

3 camere
66 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

1.900.000 €

Hala 2700 mp | Parc Industrial I

Centura, Oradea

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

112.735 €
93.170 €
46.57 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, Parc Ind ...

Centura, Oradea

2.421 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

790.000 €
32.30 € / mp

TEREN INTRAVILAN 24457 MP | 80 ML FRONT STRADAL ...

Centura, Oradea

24.457 mp teren
f.s. 80 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

7.500.000 €
131.10 € / mp

Teren intravilan 5,7 ha cu panouri fotovoltaice ...

Centura, Oradea

57.210 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

697.550 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 9965 mp, ...

Centura, Oradea

9.965 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

99.800 €

Apartament cu 2 camere intr-un complex rezident ...

Centura, Oradea

2 camere
59 mp
Parter
2024
Agenție

5 luni în urmă
2

158.800 €
78.46 € / mp

Teren industrial Calea Santandrei

Centura, Oradea

2.024 mp teren
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
15

3.000.000 €

Proprietate Business de Exceptie langa Centura ...

Centura, Oradea

1.800 mp utili
3E
2026
Agenție

7 luni în urmă
9

399.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Grigorescu Oradea, ...

Centura, Oradea

4 camere
175 mp
1.000 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
17

99.500 €
109.900 €

Vanzare | Apartamente Noi | Complexul Arena Res ...

Centura, Oradea

2 camere
43 mp
Etaj 2 / 8
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,500 € și 109.900 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.356.000 €
145.20 € / mp

Oradea, Calea Santandrei, vand teren 30.000 mp

Centura, Oradea

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

67.500 €

Casa de vanzare in Paulesti (Brusturi) teren ge ...

Centura, Oradea

4 camere
100 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

50.000 €
97.85 € / mp

Oferta Promotie la Asfalt in cartierul Grigores ...

Centura, Oradea

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

83.000 €
161.17 € / mp

Teren parcela in cartierul Grigorescu 2 Oradea ...

Centura, Oradea

515 mp
515 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

32.000 €
63.37 € / mp

Super oferta : 32 000 Eur parcela la Bulevardul ...

Centura, Oradea

505 mp
505 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 36.999 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

35.000 €
70 € / mp

Teren 500 mp in cartierul Grigorescu 3 Oradea

Centura, Oradea

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

116.000 €
227.45 € / mp

Parcele 500 mp str. Apateului langa Grigorescu ...

Centura, Oradea

510 mp
510 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

49.000 €
98 € / mp

Oferta promo?ie in cartierul Grigorescu 2 Orade ...

Centura, Oradea

500 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 49,000 € și 60.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

26.500 €
53 € / mp

Oferta promo?ionala 26 500 Euro Cartierul Grigo ...

Centura, Oradea

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

335.000 €

Casa P+M | Proiect Deosebit | Cartierul Grigore ...

Centura, Oradea

3 camere
191 mp
438 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

46.000 €
92 € / mp

Parcele Grigorescu 2 Oradea

Centura, Oradea

500 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 46,000 € și 57.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

335.000 €

Casa P+M | Proiect Deosebit | Grigorescu Oradea

Centura, Oradea

132 mp
438 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

65.000 €
67.000 €

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

Centura, Oradea

2 camere
34 mp
Etaj 3 / 4
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 71.500 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

63.500 €

Garsoniera de vanzare

Centura, Oradea

1 camere
23 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
1

44.590 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Centura, Oradea

1.274 mp
1.274 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

1.000.000 €

Complex industrial / Hala / Depozitare / Produc ...

Centura, Oradea

2.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

53.500 €

Vindem Apartament o cam, confort 1, Str Somesul ...

Centura, Oradea

2 camere
28 mp
Etaj 4 / 4
4E