Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă

10.000 €
10 € / mp

Teren la asfalt si priveliste frumoasa, 1000mp, ...

Neagra

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
20

38.700 €
6 € / mp

Neagra Sarului - Saru Dornei, Teren S = 6450 mp ...

Neagra

6.450 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

135.590 €
14 € / mp

Teren 19,370mp Neagra Sarului / Strada ?estina

Neagra

9.685 mp teren
f.s. 84 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Teren Vatra Dornei

Neagra

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

60.000 €

Casa de vanzare cu teren de 1000 metri patrati, ...

Neagra

1.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

75.000 €

Casa la ,,,Neagra Sarului

Neagra

3 camere
120 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
16.67 € / mp

De vânzare teren intravilan – 600 mp ...

Neagra

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

122.500 €

Vand casa vacanta Bucsoaia-Frasin

Central, Frasin

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

39.990 €
10.31 € / mp

Teren in Doroteia, Plutonita, 3880 mp, intravil ...

Central, Frasin

La ~5km distanță

3.880 mp
3.880 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

4.999 €
6.000 €
1.59 € / mp

Teren situat in Frasin | BUCOVINA

Vest, Frasin

La ~5km distanță

3.139 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

150.000 €

Vand casa Bucsoaia sau schimb

Central, Frasin

La ~5km distanță

4 camere
132 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

189.000 €

Proprietate cu potential pentru sali evenimente ...

Central, Frasin

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

151.000 €
29.62 € / mp

Teren 6.066 mp Frasin

Central, Frasin

La ~5km distanță

5.098 mp
5.098 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren Frasin 6000 m2

Central, Frasin

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

130.000 €

Spatiu comercial central Frasin

Central, Frasin

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

415.000 €

Pensiune/Ferma pescicola la cheie, teren 4000 m ...

Central, Frasin

La ~5km distanță

334 mp utili
1E
Agenție

4 luni în urmă
15

210.000 €

Spatiu Comercial cu terase si Hale de Vanzare i ...

Central, Frasin

La ~5km distanță

1.150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

150.000 €

Vindem proprietate in orasul Frasin, Bucsoaia - ...

Central, Frasin

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
15

36.381 €
3 € / mp

Teren 12,127mp Frasin / Drumul Forestier Valea ...

Sud, Frasin

La ~5km distanță

12.127 mp teren
f.s. 12 m
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

7.000 €
2.19 € / mp

Teren situat in Frasin | BUCOVINA

Vest, Frasin

La ~5km distanță

3.197 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
52.000 €

De Vanzare 2 Apartamente I Frasin, Suceava I 60 ...

Vest, Frasin

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
Parter
1997
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
23

70.990 €

Vanzare casa locuibila in Frasin Gura Humorului ...

Central, Frasin

La ~5km distanță

6 camere
108 mp
1.532 mp teren
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

134.999 €

Casa | Vila | Pensiune - Frasin | Bucovina

Central, Frasin

La ~5km distanță

7 camere
204,5 mp
700 mp teren
2021
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
29

189.900 €

De vânzare vilă familială-tot confortul în Fras ...

Frasin

La ~5km distanță

7 camere
320 mp
500 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

42.000 €

Casa de vanzare

Mădei

La ~5km distanță

200 mp
290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

60.000 €

Casa de vanzare pret negociabil

Mădei

La ~5km distanță

6 camere
281 mp
Agenție

Mai mult de un an
24

101.500 €

Casă / Vilă 7 camere sat Mădei comuna Borca Jud ...

Mădei

La ~5km distanță

7 camere
350 mp
859 mp teren
2003
Agenție

1 lună în urmă
8

130.000 €

Casa de vanzare /pensiune/azi/gradinita

Borca

La ~10km distanță

4 camere
350 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

52.000 €
15.36 € / mp

Neamt - Borca, teren 3386mp, langa padure

Borca

La ~10km distanță

3.386 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
20.11 € / mp

Teren intravilan Borca, jud. Neamt

Borca

La ~10km distanță

746 mp
746 mp teren