Proprietăți unice: 22
Proprietari: 10
Agenție

3 luni în urmă
4

89.800 €
39.21 € / mp

Teren intravilan cu panorama - statiunea Muntel ...

Muntele Băișorii

2.290 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

88.000 €

Casa de vacanta, Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

6 camere
230 mp
400 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

49.000 €

Comision 0% I Casă de vânzare I Teren 320 Mp I ...

Muntele Băișorii

4 camere
90 mp
320 mp teren
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
17

159.000 €

Casa ecologica tip sandwich, eficienta energeti ...

Muntele Băișorii

4 camere
100 mp
2.673 mp teren
2016
Agenție

7 luni în urmă
9

28.000 €
28 € / mp

Teren de vanzare – Muntele Baisorii, 1000 mp, v ...

Muntele Băișorii

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

136.000 €
40 € / mp

Teren pentru Cabana, Pensiune in Statiunea Munt ...

Muntele Băișorii

3.400 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
12

119.900 €

Hostel 10 camere | capacitate 33 persoane | sau ...

Muntele Băișorii

194 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

159.999 €

Cabana A frame de vanzare Buscat / Cluj

Muntele Băișorii

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

85.000 €

Cabana de vanzare Buscat

Muntele Băișorii

60 mp
520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

109.000 €

Teren Construibil - Muntele Baisorii , 5000mp - ...

Muntele Băișorii

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

100.000 €

Vand cabana Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

3 camere
60 mp
Agenție

4 luni în urmă
20

1.499.888 €

Vanzare 2 Cabane Lux Muntele Baisorii, Afacere ...

Muntele Băișorii

1.100 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,499,888 € și 1.700.000 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

23.500 €
23.50 € / mp

Teren 1000mp, Muntele Baisorii. Vedere superba, ...

Muntele Băișorii

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.499 €
19.50 € / mp

Vand teren la Buscat, Baisoara, aproape de part ...

Muntele Băișorii

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

32.000 €

Cabana de vanzare

Muntele Băișorii

2 camere
Agenție

Mai mult de un an
1

26.975 €
67.44 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, Muntele Baisorii, 2.8 ...

Muntele Băișorii

400 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

110.000 €

Vand cabana in statiune Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

250 mp
2.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

88.000 €

Vand vila cabana in Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

140 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Casa de vanzare la munte

Muntele Băișorii

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

Casa de vanzare Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €

Vand cabana intr-un loc de poveste, in sta?iune ...

Muntele Băișorii

4 camere
90 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

30.000 €
75 € / mp

Teren intravilan, 415 mp, Muntele Baisorii, la ...

Muntele Băișorii

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

22.575 €
15 € / mp

Teren intravilan Muntele Bocului | Panorama sup ...

Muntele Bocului

La ~5km distanță

1.505 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

100.000 €

Vand cabana Muntele Baisorii

Muntele Cacovei

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

80.000 €

vand cabana in statiunea M.Baisorii

Muntele Cacovei

La ~5km distanță

4 camere
126 mp

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

39.000 €

Vand cabana Staiunea Muntele Baisori

Muntele Cacovei

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

105.550 €
56.44 € / mp

Teren plat, autorizatie de constructie+proiect ...

Râșca

La ~10km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

126.728 €
8 € / mp

Teren 15841 mp,pret 8 /mp Muntele Rece com. Mag ...

Muntele Rece

La ~10km distanță

15.841 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
13

98.000 €

Cabana tip A-frame de vanzare cu CF Agroturist ...

Muntele Rece

La ~10km distanță

4 camere
87,11 mp
1.537 mp teren
2023
Agenție

10 luni în urmă
6

33.000 €
10 € / mp

Teren pentru cabana, Risca, Valea Fericirii

Râșca

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Intravilan
Agricol