Proprietăți unice: 31
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
20

94.900 €

Proprietate cu potențial turistic ridicat| Moie ...

Moieciu de Jos

4 camere
100 mp
648 mp teren
1997
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

64.990 €
36.01 € / mp

COMISION 0%| TEREN INTRAVILAN 1805 MP | PANORAM ...

Moieciu de Jos

1.805 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
24

165.000 €

VANZARE CASA VILA INDIVIDUALA

Moieciu de Jos

7 camere
270 mp
1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
14

350.000 €

Oportunitate de investiție – 3 Cabane A-Frame l ...

Moieciu de Jos

6 camere
216 mp
5.815 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

600.000 €

Pensiune P+2+M de vanzare - Moieciu de Jos

Moieciu de Jos

7 camere
400 mp
600 mp teren
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
30

299.900 €

Descoperă Paradisul Montan din Moieciu de Jos!

Moieciu de Jos

4 camere
260 mp
4.160 mp teren
2023
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

168.000 €
15.75 € / mp

Oportunitate Unică! Teren în Moieciu ...

Moieciu de Jos

10.669 mp teren
f.s. 30 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

230.000 €

Tu 3D! Resedinta/ Pensiune, apreciabil areal, M ...

Moieciu de Jos

8 camere
294 mp
685 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

62.000 €
29.74 € / mp

Teren Moieciu de Jos-Cheile Gradistei

Moieciu de Jos

2.085 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

79.000 €
84.950 €

Casă Nouă, 3 Camere, 3 Băi – Vedere de vis spre ...

Moieciu de Jos

3 camere
75 mp
505 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Teren intravilan in Moeciu de jos – Vedere pano ...

Moieciu de Jos

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
25

600.000 €
700.000 €

Vanzare - Inchiriere - Vila - Pensiune - Moieci ...

Moieciu de Jos

11 camere
535 mp
740 mp teren
2006
Agenție

3 luni în urmă
11

74.900 €
19.97 € / mp

Moeciu, Drumul Carului, teren 3750 mp, 75000 eu ...

Moieciu de Jos

3.750 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

40.000 €
40 € / mp

Teren Moieciu de Jos 1000mp /Intravilan / COMIS ...

Moieciu de Jos

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
13

330.000 €

PENSIUNE deosebită Moieciu de Sus 7 camere cu b ...

Moieciu de Jos

8 camere
199 mp utili
2017
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

99.600 €

Proprietate autentica, stil traditional:Eco, cu ...

Moieciu de Jos

9 camere
140 mp
884 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
30

105.000 €
45.12 € / mp

FILM! 2.327 mp teren, documentie de constructi ...

Moieciu de Jos

2.327 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
18

424.589 €
350.900 €

3 rezidente elegante, tip A frame, constructie ...

Moieciu de Jos

6 camere
210 mp
4.000 mp teren
f.s. 75 m
Agenție

8 luni în urmă
30

280.000 €

COMISION 0%| VILA 10 CAMERE | PRIVELISTE SPECTA ...

Moieciu de Jos

10 camere
208 mp
1.074 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

360.000 €

Pensiune de vanzare Moieciu de Jos

Moieciu de Jos

10 camere
56,2 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
49

435.000 €

Pensiune La Cheie In Simon

Moieciu de Jos

11 camere
525 mp
1.300 mp teren
2008
Agenție

9 luni în urmă

49.200 €
52.000 €
37.85 € / mp

MOECIU DE JOS - CHEIA, TEREN 1300MP, IDEAL PENS ...

Moieciu de Jos

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
29

720.000 €

Pensiune 3 margarete

Moieciu de Jos

19 camere
530 mp
1.500 mp teren
2000
Agenție

9 luni în urmă
22

385.000 €

Acces facil si pozitionare sudica

Moieciu de Jos

12 camere
400 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
59

65.000 €
44.86 € / mp

FILM! 1.450 mp intravilan, la DN, incantare pei ...

Moieciu de Jos

1.449 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
41

109.900 €

Casă / Vilă cu 8 camere / 7 bai de vânzare, Moi ...

Moieciu de Jos

8 camere
266 mp
622 mp teren
2020
Agenție

10 luni în urmă
8

40.000 €
55.17 € / mp

Teren 725 MP | Moieciu de Jos | Piatra Craiului ...

Moieciu de Jos

725 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
37

230.000 €

FILM! Pensiune in decor de poveste, loc de isto ...

Moieciu de Jos

294 mp utili
1999
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
45

198.000 €
44.91 € / mp

Deschidere spre crestele alpine+ documentatie t ...

Moieciu de Jos

4.409 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
15

255.000 €
35.01 € / mp

Oportunitate rară! Teren 7.283 mp, investitie g ...

Moieciu de Jos

7.283 mp teren
Construcții