Case Terenuri
Proprietăți unice: 20
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
10

61.000 €

Casă cu 7 camere de vânzare în Meteș, 810 mp te ...

Meteș

7 camere
160 mp
810 mp teren
f.s. 16 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 61,000 € și 65.000 €
Agenție

6 zile în urmă
19

125.000 €

Casa de vacanta cu view superb in Ampoita | Ref ...

Meteș

3 camere
80 mp
4.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

80.000 €
66.67 € / mp

Teren de vanzare zona Micesti

Meteș

1.200 mp
1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

20.000 €
20 € / mp

Vând terenuri,intravilane și extravilane !!!

Meteș

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
7

145.000 €

Casa de vanzare in Metes

Meteș

3 camere
1 mp
1.717 mp teren
2015
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

79.000 €

Casa de vanzare/schimb in Metes - Presaca Ampoi ...

Meteș

2 camere
1 mp
9.544 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

135.000 €

Casa D+P+M de vanzare in Metes

Meteș

8 camere
1 mp
1.160 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

114.000 €

Vanzare casa noua in Metes - Ampoita

Meteș

4 camere
120 mp
450 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

90.000 €

Cabana Ampoi?a + 1335 mp teren, Deschidere 50m ...

Meteș

2 camere
50 mp
1.335 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

80.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 8000 mp, acces asfaltat

Meteș

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

6.950 €
0.77 € / mp

Teren extravilan, 9.083 mp, peisaj superb si li ...

Meteș

9.083 mp
9.083 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

56.900 €

Casa individuala renovabila | 2 camere | 1032 m ...

Meteș

2 camere
70 mp
1.032 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

120.000 €

Casa individuala de vanzare in Ampoi?a zona cen ...

Meteș

3 camere
98 mp
1.338 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
69.57 € / mp

eren de vis la liziera padurii lini?te, natura ...

Meteș

575 mp
575 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

145.000 €

Casa cu 3 camere, 150 mpu, mobilata, utilata, g ...

Meteș

3 camere
150 mp
1.760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

112.000 €
8.99 € / mp

Teren intravilan 12.458 mp in Valeni (Mete?)

Meteș

12.458 mp
12.458 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

45.815 €
55 € / mp

Teren intravilan 833 mp de vanzare in Ampoita J ...

Meteș

833 mp
833 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

27.500 €
5.47 € / mp

Teren intravilan, 5030 mp, Com. Metes, Sat. Tau ...

Meteș

5.030 mp
5.030 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

200.000 €
2.85 € / mp

Teren generos de 70290 mp, 5045 mp intravilan, ...

Meteș

70.290 mp
70.290 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

100.000 €

Casa de vanzare Ampoita cu o super priveliste

Meteș

8 camere
230 mp
863 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

112.000 €
8.99 € / mp

Teren intravilan 12.458 mp în Văleni (Meteș)

Văleni (Meteș)

La ~5km distanță

12.458 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

200.000 €

Teren generos de 70290 mp, 5045 mp intravilan, ...

Poiana Ampoiului

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Agenție

8 luni în urmă
5

60.000 €

Cabana la rosu 150 mp cu teren de 3500 mp in Am ...

Ampoița

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
3.500 mp teren

Agenție

4 săptămâni în urmă
1

20.000 €
19.96 € / mp

Teren extravilan, 1.002 mp, front de 25 ml, Amp ...

Ampoița

La ~5km distanță

1.002 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

160.000 €

Casa de vanzare in Ampoita, com. Metes - la 10 ...

Ampoița

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren 1.500 mp, intravilan, deschidere 15 ml, A ...

Ampoița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

18.530 €
17 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 1.090 mp, deschid ...

Ampoița

La ~5km distanță

1.090 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

59.900 €

Cabana A-frame | 60 mp | 3000 mp teren | Ampoit ...

Ampoița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan , 575 mp, Gura Ampoitei

Ampoița

La ~5km distanță

575 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

47.000 €
27.65 € / mp

Teren de vanzare in Ampoita

Ampoița

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții