Proprietăți unice: 695
Proprietari: 426
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

85.000 €

De vânzare ap 3 camere

Bârlad

3 camere
77 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

39.000 €

Vând casă 3 cam la șosea recent renovata

Voinești (Vulturești)

3 camere
90 mp
1.040 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

300.000 €
75 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere ...

Nord, Vaslui

4.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
29

850.000 €

Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp ...

Nord, Vaslui

7 camere
360 mp utili
2019
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

1.815.000 €
1.500.000 €

Oportunitate: Hotel cu 24 Camere de Vânzare/Inc ...

Central, Bârlad

24 camere
1.855 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

30.000 €
20.500 €

Casă cu 3 camere în Căzănești

Căzănești

3 camere
80 mp
3.300 mp teren
Altele
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,500 € și 30.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

229.000 €

Spatiu comercial nou.Spatiu birouri

Bălteni

386 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
11

89.000 €

Comision 0% De vanzare apartament ultracentral ...

Central, Vaslui

4 camere
65 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

34.500 €
101.47 € / mp

Teren intravilan, 340 mp, Barlad, cartier Tugui ...

Nord-Vest, Bârlad

340 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

160.000 €

Casa parter si mansarda in zona Garii, Vaslui

Gară, Vaslui

5 camere
135 mp
250 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
14

170.000 €

Casa parter si teren in zona Cretesti, Vaslui

Crețești

4 camere
159 mp
4.800 mp teren
2010
Agenție

10 luni în urmă
8

38.000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

Zorleni

6 camere
96 mp
1.340 mp teren
1950
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

780.000 €

Spațiu Industrial de Vânzare/Inchiriere, Huși - ...

Est, Huși

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

149.411 €

Spatii comerciale NR. U23 (SITE NR.15) MQ.88,2 ...

Central, Vaslui

88,2 mp utili
4E
2022
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

375.660 €
36 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan Hu ...

Huși

10.435 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

224.700 €
50 € / mp

Teren intravilan categorie de folosinta curti c ...

Huși

4.494 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

2.500.000 €

Bacaului 110.000mp + 40.000mp hala 1.900.000eur ...

Exterior Nord, Vaslui

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

100.000 €

Spatiu comercial Sat Otetoaia, comuna Lunca Ban ...

Lunca Banului

300 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

23.000 €
27.12 € / mp

Oportunitate de investitie, teren extravilan, C ...

Cișmeaua Moldovencei, Vaslui

848 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

1.028.500 €
850.000 €

Vanzare/inchiriere FABRICA cu 3 HALE si BIROURI ...

Industrială, Vaslui

Agenție

11 luni în urmă
8

55.000 €

Apartament decomandat cu 2 camere, etaj1/3, Vas ...

Ultracentral, Vaslui

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
1970
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
18

22.500 €

Casa la tara si teren intravilan, in sat Carja, ...

Cârja

4 camere
140 mp
2.444 mp teren
1970
Agenție

11 luni în urmă
6

1.210.000 €
1.000.000 €

Imobil cu destinatie clinica medicala, spital

Central, Vaslui

2.621 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

3.000.000 €

Oportunitate investitie Spatiu comercial, Vaslu ...

Spital, Vaslui

1.500 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
17

89.900 €

De vanzare apartament spatios cu 4 camere decom ...

Gară, Vaslui

4 camere
85 mp
Etaj 8 / 8
8E
Agenție

Mai mult de un an
9

80.000 €

Apartament 4 Camere – Potențial Imens!

Kogălniceanu, Vaslui

4 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa parter+mansarda si teren in Lipovat, Vaslu ...

Lipovăț

6 camere
120 mp
1.700 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

58.500 €

Teren 1070 mp si casa demolabila, in Barlad, zo ...

Sud-Est, Bârlad

3 camere
50 mp
1.070 mp teren
1900
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28.500 €
27.38 € / mp

Teren intravilan 1041 mp, Grivita

Grivița

1.041 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 28,500 € și 31.500 €
Agenție

Mai mult de un an
16

225.000 €

CASĂ individuală P+M, teren 609 mp, zona FILAT ...

Est, Vaslui

4 camere
110 mp
609 mp teren
2015