Proprietăți unice: 695
Proprietari: 426
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

44.500 €

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultr ...

Central, Bârlad

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
1

20 €
20 € / mp

Oportunitate de investitie, teren extravilan, C ...

Cișmeaua Moldovencei, Vaslui

1 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
11

65.000 €
63.000 €

Apartament cu 3 camere, etaj 2, zona NORD;

Nord, Vaslui

3 camere
63 mp
Etaj 2 / 4
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

101.000 €
83.500 €

APARTAMENT cu 2 camere, 59 mp, ETAJ 2, Complex ...

Central, Vaslui

2 camere
59 mp
Etaj 2 / 5
2027
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

84.000 €

Domeniu Moara Casa batraneasca terenuri

Central, Vaslui

4 camere
200 mp
6.800 mp teren
1970
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

61.415 €

vand teren s=1.431 mp si piscina acoperita Husi ...

Central, Vaslui

191 mp utili
2000
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
5

109.865 €

Teren si Casa - Husi , Calea Basarabiei

Central, Huși

6 camere
357 mp
489 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

87.500 €

DE VÂNZARE - Spațiu comercial 35 mp, clădire NO ...

Spital, Vaslui

35 mp utili
3E
2026
Agenție

5 luni în urmă
10

250.000 €

Ferma Vaslui!

Periferie, Vaslui

1E
Agenție

5 luni în urmă
7

275.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

Est, Bârlad

5 camere
236 mp
1.459 mp teren
1970
Agenție

5 luni în urmă
15

3.303.300 €
2.730.000 €

Teren 9.419 mp + hale 7.000 mp – Huși, Vaslui

Exterior Est, Huși

Agenție

5 luni în urmă
10

75.000 €

Apartament cu 3 camere, etaj 7, mobilat si util ...

Gară, Vaslui

3 camere
71 mp
Etaj 7 / 8
1981
Agenție

5 luni în urmă
5

67.000 €

Comision 0! De vanzare apartament renovat cu 2 ...

Donici, Vaslui

2 camere
49 mp
Etaj 2 / 3
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 67,000 € și 77.000 €
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

69.500 €

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Central, Bârlad

3 camere
62 mp
260 mp teren
1966
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

127.500 €
81.63 € / mp

Teren Intravilan 1562 mp, Central Barlad, GATA ...

Central, Bârlad

1.562 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

35.000 €
5.08 € / mp

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

Crasna

6.890 mp teren
f.s. 22.799999237061 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

129.000 €

Vila spectaculoasa, casa individuala

Ivănești

5 camere
140 mp
2.000 mp teren
2014
Agenție

8 luni în urmă
5

60.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-V ...

Sud-Vest, Bârlad

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

34.500 €

Apartament 2 camere, nedecomandat, etajul 1, Ba ...

Nord, Bârlad

2 camere
41 mp
Etaj 1 / 4
1975
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

73.500 €

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona ...

Sud, Bârlad

3 camere
71 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

13.500 €
2.18 € / mp

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna ...

Bogești

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

66.000 €
62.000 €

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Central, Bârlad

2 camere
49 mp
Parter
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,000 € și 66.000 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

150.000 €

Apartament 3 cam - complet mobilat și utilat

Central, Bârlad

3 camere
98 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
20

302.500 €
250.000 €

Vanzare/inchiriere 1-3 HALE si 1 cladire BIROUR ...

Industrială, Vaslui

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

67.000 €
6.44 € / mp

Teren extravilan Balteni la limita intravilanul ...

Bălteni

10.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

350.000 €

Hala cu fundatie din beton 1550 mp cu chiriasi ...

Central, Vaslui

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

105.500 €
149.22 € / mp

Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, ...

Central, Bârlad

707 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12.000 €
12 € / mp

Loc de casa la asfalt

Bălteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

95.000 €
65.000 €

Casa individuala 110 mp, teren 500 mp, SATU NOU ...

Central, Vaslui

3 camere
93 mp
495 mp teren
2025 (Proiect)
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.210 €
26.620 €

Casa si teren intravilan situat in localitatea ...

Văleni

68,29 mp
500 mp teren