Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300.000 €
1.33 € / mp

Platfoma agricola I 98 ha + vie |eligibila fond ...

Șuletea

980.000 mp
980.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
6

20.000 €

Vand casa + teren comuna Epureni, Vaslui

Horga

La ~5km distanță

5 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

10.803 €

casa Fedesti , comuna Suletea teren vii 1300 mp ...

Fedești

La ~5km distanță

2 camere
94 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

65.000 €
67.500 €
130 € / mp

Teren Ghermanesti (com. Snagov), 500mp, 19m la ...

Ghermănești (Banca)

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

345.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Banca

La ~10km distanță

23.000 mp
23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

52.000 €

vand casa in centrul satului Stoisesti, com. Ba ...

Stoișești

La ~10km distanță

100 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €

casa de vinzare

Stoișești

La ~10km distanță

5 camere
13.000 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

70.000 €

Casa de vanzare

Popeni (Zorleni)

La ~10km distanță

1 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare - Gara Banca

Gara Banca

La ~10km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

Apartament 4 camere Falticeni

Schineni

La ~10km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
14

425.000 €

Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finaliz ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

4 camere
144 mp
156 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

125.000 €
28.60 € / mp

Teren la Jonctiunea dintre A0 si DN5

1 Decembrie

La ~10km distanță

4.370 mp
f.s. 32 m
Agenție

2 luni în urmă
14

300 €
0.30 € / mp

1 Decembrie, Drumul Gura Putnei

1 Decembrie

La ~10km distanță

1.000 mp
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
4

25.000 €
10.51 € / mp

1 Decembrie - Ilfov De vanzare: Teren intravila ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

2.379 mp
f.s. 18 m
Agenție

4 luni în urmă
14

270.000 €

Metrou 1 Decembrie, casa 5 camere finalizata, 0 ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

5 camere
118 mp
130 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

249.000 €

Vila, 1 Decembrie, Ilfov, cartier rezidential

1 Decembrie

La ~10km distanță

4 camere
126 mp
Agenție

4 zile în urmă
14

150.000 €
31.45 € / mp

Teren pentru investitie Ilfov, in apropiere de ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

4.770 mp
f.s. 19 m
Agenție

10 luni în urmă
17

345.000 €

Complex privat de case individuale 2026 PREMIUM ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

4 camere
190 mp
117 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
12

220.000 €

Trapezului, Vitioara, casa 3 camere, 25mp curte ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
25 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

10.000 €

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, ...

Mălușteni

La ~10km distanță

1 camere
Agenție

1 lună în urmă
4

21.000 €

Apartament cu 3 camere

Murgeni

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.000 €

Vand apartament in Murgeni, Vaslui

Murgeni

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare URGENT in Zorleni zona centrala

Zorleni

La ~15km distanță

4 camere
194 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 110.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

53.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Centr ...

Zorleni

La ~15km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

96.311 €
37 € / mp

Vand teren la 5 min cu masina de Barlad Value C ...

Zorleni

La ~15km distanță

2.603 mp
2.603 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

83.250 €
150 € / mp

Terenuri pentru constructii Barlad

Zorleni

La ~15km distanță

555 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

38.000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

Zorleni

La ~15km distanță

6 camere
96 mp
1.340 mp teren
1950
Agenție

6 zile în urmă
13

1.026 €
0.10 € / mp

Teren cota parte 1/4 Sipote, ID: R3070064

Șipote

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

788 €
0.08 € / mp

Teren cota parte 3/16, Sipote, ID: R3070063

Șipote

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

11.000 €

Casa si teren in zona Gura Idrici, Vaslui

Gura Idrici

La ~15km distanță

2 camere
75 mp
3.972 mp teren