Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

31.436 €
12.01 € / mp

De vanzare teren intravilan cu acces direct la ...

Portari

2.618 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

7.000 €
0.78 € / mp

Teren agricol de vanzare, 9000 mp

Zăpodeni

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

29.000 €
30.000 €

Garsoniera recent renovata, parter, mobilata si ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Parter
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

10.000 €
0.63 € / mp

Teren 16 mp extravilan langa padure,bun inpadur ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

40.000 €

Vand casa +teren

Zăpodeni

La ~5km distanță

60 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

49.900 €
99.80 € / mp

Teren intravilan 500 mp, VASLUI zona Procopiu, ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

1.981 €
0.86 € / mp

Teren intravilan/extravilan Ciofeni, ID: R30132 ...

Zăpodeni

La ~5km distanță

2.304 mp
2.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.628 €

Vind casa

Zăpodeni

La ~5km distanță

73 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

29.000 €
30.000 €

Garsoniera recent renovata, parter, mobilata si ...

Delea

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

260.000 €

Casa spatioasa cu teren generos de 1.500 mp, zo ...

Delea

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

93.408 €

Casa batraneasca - 3,336 m2 Teren - Delea - Vas ...

Delea

La ~5km distanță

4 camere
3.336 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

2.500 €
2.50 € / mp

Teren Intravilan de inchiriat

Mărășeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

45.000 €
45 € / mp

Teren intravilan in mara?eni 1000mp

Mărășeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

55.000 €
54.19 € / mp

Teren intravilan în Mărășeni

Mărășeni

La ~5km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

6.000 €
20 € / mp

Vand sau Inchiriez Teren intravilan + cladire

Ștefan cel Mare

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
2

75.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan ?i extravilan

Ștefan cel Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

105.000 €
15 € / mp

Domeniul Solesti: locuinta si oportunitate de b ...

Solești

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

450.000 €

Casa de vanzare Valeni Vaslui

Solești

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

65.000 €

CASA individuala P+M cu teren 4.400 mp, zona CA ...

Cănțălărești

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75.000 €

Casa de vanzare Cantalaresti

Cănțălărești

La ~5km distanță

3 camere
106 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

450.000 €
29.98 € / mp

Domeniu teren si constructii, Muntenii de Sus, ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

15.011 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
13

100.000 €

Vanzare casa cu etaj Satu Nou Muntenii de Sus

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

5 camere
170 mp
1.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

133.000 €

Imobil constructie noua, Muntenii de Sus, Satu ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

5 camere
186 mp
825 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

155.000 €

Vand casa 80 mp utilli panouri solare 10 kW

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

31.436 €
12.57 € / mp

De vanzare teren intravilan Muntenii de Sus, la ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

78.000 €

Vanzare casa duplex Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

175.000 €

Vand casa .

Moara Grecilor

La ~10km distanță

3 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €

Casa - VASLUI- Moara Greci

Moara Grecilor

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0.01 € / mp

Rate / Vand teren Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~10km distanță

800 mp teren