Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

45.000 €

casa tradi?ionala la ?ara cu poten?ial turistic

Deleni

3 camere
150 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €

Vand casa plus dependinte. Comuna Deleni, jud. ...

Deleni

4 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

14.760 €

Casa si teren Deleni, cota parte 3/8, ID: R2985 ...

Deleni

5 camere
250 mp
3.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

45.000 €
48.000 €
14.06 € / mp

Teren de vanzare

Deleni

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

0 €

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui

Deleni

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
10

80.000 €

De vanzare cladire spa?ioasa in Hoceni, jude?ul ...

Hoceni

La ~5km distanță

198 mp utili
353 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

45.000 €

Casa de vanzare

Hoceni

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

7 luni în urmă
5

19.999 €
21.900 €

casa de vanzare

Vutcani

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
2.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

50.000 €

Casa ?i teren de vinzare in com.vutcani , judet ...

Vutcani

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

32.000 €

Casa + teren 2300 mp, sat Corni-Albesti, Vaslui

Corni-Albești

La ~10km distanță

4 camere
108 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

22.000 €

Casa de vanzare - sat valea lui darie, comuna r ...

Valea lui Darie

La ~10km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.000 €
7,000.00 € / mp

teren arabil 1,3 ha

Albești

La ~10km distanță

1,3 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

2.998 €
0.45 € / mp

Teren Albesti, Vaslui, ID: R2893960

Albești

La ~10km distanță

6.681 mp
6.681 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €

Casa de vanzare Albesti Vaslui

Albești

La ~10km distanță

4 camere
70 mp
1.550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

20.389.810 €
0.70 € / mp

Teren arabil de 2912 hectare in Vaslui

Oltenești

La ~10km distanță

f.s. 5000 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22.000 €

Vand casa si teren in Oltenesti, jud Vaslui

Oltenești

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

66.000 €
0.59 € / mp

Teren agricol ?i resurse naturale.

Oltenești

La ~10km distanță

111.000 mp
111.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €

Casa de vanzare,in sat Crasnaseni

Crasna

La ~10km distanță

2 camere
85 mp
3.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

35.000 €
5.08 € / mp

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

Crasna

La ~10km distanță

6.890 mp teren
f.s. 22.799999237061 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.210 €
26.620 €

Casa si teren intravilan situat in localitatea ...

Văleni

La ~10km distanță

68,29 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

450.000 €

Casa de vanzare Valeni Vaslui

Văleni

La ~10km distanță

6 camere
400 mp
1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

5 zile în urmă
2

12.000 €
6 € / mp

Teren intravilan - Harsoveni - 27km de Vaslui

Ivănești

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

37.000 €

Casa 4 camere, Ivanesti,Vaslui

Ivănești

La ~10km distanță

4 camere
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

129.000 €

Vila spectaculoasa, casa individuala

Ivănești

La ~10km distanță

5 camere
140 mp
2.000 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

7.500 €
3.26 € / mp

teren intravilan

Budești

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

170.000 €

Casa parter si teren in zona Cretesti, Vaslui

Crețești

La ~15km distanță

4 camere
159 mp
4.800 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

23.000 €

Casa si Teren Cretesti

Crețești

La ~15km distanță

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

4.500 €
0.63 € / mp

Vand Teren 7200 mp deschidere E581 si Teren 200 ...

Crețești

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

0 €

Vidra

Crețești

La ~15km distanță

500 mp
f.s. 25 m
Agenție

11 luni în urmă
5

11.000 €

Casa si teren in zona Gura Idrici, Vaslui

Gura Idrici

La ~15km distanță

2 camere
75 mp
3.972 mp teren