Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
15

110.000 €

Apartament 2 camere | Loc parcare inclus | Etaj ...

Sânbotin

2 camere
66 mp
Etaj 1
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

116.000 €
20 € / mp

Teren Iesire la Olt Gura Vai Posibilitate rate

Gura Văii

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.000 €

Casa batraneasca

Gura Văii

La ~5km distanță

3 camere
900 mp
Agenție

6 luni în urmă
9

58.000 €

Casa cu livada | Bujoreni | 1550 mp

Gura Văii

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

125.000 €

Vand Casa 373 mp, 2000 teren 6 km Rm Valcea acc ...

Gura Văii

La ~5km distanță

4 camere
373 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

240.000 €
260.000 €

Imobil comercial/turistic S+P+2 - oportunitate ...

Malu Vârtop

La ~5km distanță

16 camere
888 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
15

110.000 €

Apartament 2 camere | Loc parcare inclus | Etaj ...

Dăești

La ~5km distanță

2 camere
66,1 mp
2013
2E
Agenție

5 zile în urmă
19

79.790 €

Casa de vanzare in Daesti 206 mp contruiti, 160 ...

Dăești

La ~5km distanță

4 camere
206 mp
1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

215.000 €
19.47 € / mp

Spatii industriale pe teren de 12500 mp Daesti ...

Dăești

La ~5km distanță

11.043 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

180.000 €

Casa Daesti | Teren 1500MP

Dăești

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.500 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
5

67.900 €
25.77 € / mp

Teren / Zona Daesti / Valcea /

Dăești

La ~5km distanță

2.635 mp
2.635 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

349.000 €

Piscina | Restaurant | Evenimente Horeca | Daes ...

Dăești

La ~5km distanță

320 mp utili
4.100 mp teren
2010
Agenție

10 luni în urmă
14

239.000 €

Vila Individuala - Piscina - Livada - Teren 187 ...

Dăești

La ~5km distanță

7 camere
374 mp
1.871 mp teren
f.s. 28 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

20.000 €
19.94 € / mp

Loturi teren intravilan în Dăești, cu utilități ...

Dăești

La ~5km distanță

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Dăești

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

275.000 €
24.90 € / mp

Spatii industriale pe teren de 11043 mp Daesti ...

Dăești

La ~5km distanță

11.043 mp teren
f.s. 450 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
29.52 € / mp

Teren Daesti / 814mp

Dăești

La ~5km distanță

813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

85.000 €

Teren si casa in constructie in SAT Fedelesoiu, ...

Olteni

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

47.740 €
22 € / mp

Teren Bujoreni Olteni

Olteni

La ~5km distanță

2.170 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

59.120 €
80 € / mp

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Olteni

La ~5km distanță

739 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

24.000 €
3.10 € / mp

Teren de vanzare, 7750 mp I Orientare sudica I ...

Muereasca

La ~5km distanță

7.750 mp
7.750 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

260.000 €

Imobil comercial/turistic/azil batrani S+P+2 - ...

Muereasca

La ~5km distanță

4 camere
888 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
30

195.000 €

ELEGANTA SI LINISTE LA CATIVA PASI DE STATIUNIL ...

Muereasca

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
739 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
5

118.500 €
18.01 € / mp

Teren Jiblea Noua Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

6.581 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

550.000 €

Investitie I Restaurant I Parc Izvor Caciulata

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

Ieri
8

67.000 €

Apartament 2 camere | 53 mpu | Calimanesti |

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Casa cu teren de vanzare

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

178.000 €

De vanzare casa - pensiune in statiunea Caliman ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

3 camere
172 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

170.000 €

Casa de vacanta cu priveliste deosebita

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren | 1600 mp |Calimanesti | Jiblea

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții