Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de Teren Premium în Ostroveni Sat ...

Dângești

509 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
35

700.000 €
800.000 €
35 € / mp

Teren I izvor de apă minerală Dangești I Punct ...

Dângești

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de vanzare Ostroveni Sat Ramnicu Valcea ...

Dângești

509 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
17

230.000 €

Vila cu piscina | Livada | Curte 3000 mp

Dângești

4 camere
300 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

159.500 €

Apartament 3 camere | Bulevardul Dem. Radulescu ...

Dângești

3 camere
90 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
20

249.000 €

Vila Spectaculoasa In Zona Turistica

Rădăcinești

La ~5km distanță

4 camere
352 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

30.000 €

Terenuri de vinzare Radacinesto valcea

Rădăcinești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

30.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare

Rădăcinești

La ~5km distanță

2.030 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

30.000 €
14.29 € / mp

Teren

Rădăcinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
13

99.000 €

Casa Berislavesti Valcea

Berislăvești

La ~5km distanță

5 camere
145 mp
Agenție

9 luni în urmă
11

45.000 €

Casă cu teren 3800 mp,situată in com. ...

Berislăvești

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
3.800 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
12.50 € / mp

Teren pasune in Cazanesti Valcea punctul Plopis ...

Berislăvești

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
10 € / mp

De vanzare - Multiple Parcele de pamant intravi ...

Berislăvești

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
11.11 € / mp

Vand Teren Com. Pietrari

Berislăvești

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Berislăvești

La ~5km distanță

770 mp
770 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

800.000 €
40 € / mp

Teren cu izvor de apa minerala Dange?ti, Punctu ...

Berislăvești

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

54.400 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Berislăvești

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

93.000 €
30 € / mp

Teren extravilan/intravila

Berislăvești

La ~5km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

66.500 €

Casa de vacan?a de vanzare

Berislăvești

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

1 lună în urmă
8

165.000 €

Casa - jud Valcea, comuna Vladesti, sat Priporu

Berislăvești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
160 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

12.000 €
8.79 € / mp

Terenuri de vanzare

Berislăvești

La ~5km distanță

1.365 mp
1.365 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

13.200 €
2 € / mp

Vand teren extravilan Titesti -Cucoiu -Valcea

Berislăvești

La ~5km distanță

6.600 mp
6.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
40

249.000 €

VILA SPECTACULOASA IN ZONA TURISTICA

Berislăvești

La ~5km distanță

6 camere
210 mp
2.327 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 săptămână în urmă
18

249.000 €

VILA SPECTACULOASA IN ZONA TURISTICA

Berislăvești

La ~5km distanță

6 camere
210 mp
2.327 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
18

249.000 €

VILA SPECTACULOASA IN ZONA TURISTICA

Berislăvești

La ~5km distanță

6 camere
210 mp
2.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

59.000 €

Casa cu 5 camere ?i teren de 1370 mp

Berislăvești

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
1.370 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 59,000 € și 60.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €

Casa batraneasca+Padure Fane?e

Berislăvești

La ~5km distanță

2 camere
5.000 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

265.000 €

Casa cu peste 1HA pamant in Calimanesti

Sălătrucel

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

60.000 €

Vand casa 3 Km de Calimanesti

Sălătrucel

La ~5km distanță

3 camere
86 mp