Proprietăți unice: 24
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

98.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE| ETAJ 1| GARAJ INCLUS

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
46 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

70.000 €

GARSONIERA| PARTER| 56 MP| BLOC NOU| OSTROVENI

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1 camere
48 mp
Parter / 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

125.000 €

PENTHOUSE STRADA OSTROVENI| ETAJ 3| BLOC INTABU ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 3
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

105.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE| BLOC NOU-STRADA OSTROVENI| ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

79.000 €

GARSONIERA| BLOC NOU| ETAJ 3 CU LIFT| GARAJ INC ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1 camere
44 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
9

98.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT| PARCARE INCLUSA| B ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
48,5 mp
Parter
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

80.000 €

GARSONIERA MOBILATA| PARTER| BLOC 2025| PARCARE ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1 camere
33 mp
Parter
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

105.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT| DEM RADULESCU| ETA ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
55 mp
Etaj 1
2022
Agenție

2 luni în urmă
3

433.000 €
65.10 € / mp

Teren Ostroveni, 6.651 mp, ideal pentru proiect ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

6.651 mp teren
f.s. 83 m
Pădure
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
9

180.000 €

Apartament 3 camere | Penthouse | Bloc Nou | Os ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
77 mp
Etaj 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
7

105.000 €

Apartament 2 camere | Bloc Nou INTABULAT | Ostr ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

4 luni în urmă
9

95.000 €

Apartament 2 camere| Etaj 1| Bloc ANL

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
2005
Agenție

5 luni în urmă
7

125.000 €
145.000 €

Apartament | Penthouse | Dem Radulescu-Ostroven ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
60 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

6 luni în urmă
7

109.000 €

Apartament 2 camere / Vedere Dem Radulescu / Mo ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
68 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
9

95.500 €

Apartament Bulevard 2 camere | Loc parcare sub ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2 camere
57 mp
Parter / 3
2026
Agenție

Mai mult de un an
4

110.000 €
59.62 € / mp

Teren Bulevardul Dem Radulescu 1845 mp

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.845 mp teren
f.s. 37 m
Pădure
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
4

90.000 €
82.42 € / mp

Teren Dem Radulescu 1092mp

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.092 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

190.000 €
109.76 € / mp

Teren Dem Radulescu / 1731mp

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.731 mp teren
f.s. 22.5 m
Pădure
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

168.000 €

Apartament cu 4 camere pe Dem Radulescu, la lac

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

4 camere
99 mp
Etaj 5 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
11

127.000 €

Apartament 3 camere/parter cu terasa Dem Radule ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
107 mp
Parter / 4
2000
Agenție

5 luni în urmă
21

135.000 €

APT.nou 101mp Bloc Nou Ostroveni predare la che ...

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
101 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

265.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare / Dem Radulescu

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

Apartament semidecomandat

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
57.800 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

280.000 €
265.000 €

Casa Bulevard

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

4 camere
148 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

149.000 €

Vand Casa Goranu - Valcea

Troian

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

79.500 €

MAAC Imobiliare propune spre vanzare un apartam ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă

80.000 €

91mp nou-Ostroveni | Bloc A | Iulie |Centrala | ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
Etaj 5 / 5
2026

Agenție

3 luni în urmă
13

110.000 €

Apartament, 72 m2,

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

76.500 €

Apartament 2 camere de vanzare, et 3, zona ostr ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
18

70.000 €

APT. nou in Ostroveni | Tip A | Iulie | Central ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
74 mp
Etaj 5 / 5
2026
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 70,000 € și 80.000 €