Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.300.000 €
27.08 € / mp

Teren lacul Razelm - canal Lipoveni - Iazurile ...

Valea Nucarilor

48.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

70.000 €

CASA NOUA in Agighiol jud Tulcea

Valea Nucarilor

119 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

27.500 €

Casa Agighiol cu teren 2113 mp si deschidere la ...

Valea Nucarilor

3 camere
70 mp
2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

1.600.000 €
41.78 € / mp

Vanzare Teren Delta Dunarii 3.83 Ha - Oportunit ...

Valea Nucarilor

38.300 mp
38.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

37.000 €

Oaza de liniste si confort in Valea Nucarilor - ...

Valea Nucarilor

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.500 €
41.000 €

Casa cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunarii

Valea Nucarilor

4 camere
150 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 35,500 € și 41.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €

vand casa sat valea nucariolor

Valea Nucarilor

200 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

8.000 €
0.80 € / mp

Vand teren extravilan 1ha, Valea Nucarilor,Tulc ...

Valea Nucarilor

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

38.000 €

Casa de vanzare

Valea Nucarilor

5 camere
125 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

73.000 €

Casa de vanzare in comuna Valea nucarilor judet ...

Valea Nucarilor

4 camere
120 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

16.000 €

Teren intravilan Valea Nucarilor

Valea Nucarilor

Agenție

Azi
3

16.000 €
7.27 € / mp

Oportunitate de investi?ie!

Valea Nucarilor

2.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

140.000 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare Loc.Agighiol

Agighiol

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

32.000 €

AGIGHIOL- CASA BATRANEASCA , TEREN 2330 MP CU ...

Agighiol

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
2.450 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

383.860 €
394.420 €
8.53 € / mp

ID 7785 LIVADA SABANGIA DE VÂNZARE

Agighiol

La ~5km distanță

44.999 mp teren
f.s. 220 m
Intravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

69.000 €
0.95 € / mp

Teren 7,3 ha Aghighiol langa lac

Agighiol

La ~5km distanță

73.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

245.000 €
296.450 €
7 € / mp

Teren intravilan de 35.000 mp loc Agighiol Jud. ...

Agighiol

La ~5km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
f.s. 563 m
Agenție

1 lună în urmă
10

27.500 €

Casa Agighiol cu teren 2113 mp si deschidere la ...

Agighiol

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

22.500 €

Teren Construibil loc AGIGHIOL jud TULCEA

Agighiol

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

26.000 €

ID 6753 Casa cu teren in Sat Agighiol

Agighiol

La ~5km distanță

2 camere
98 mp
2.784 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

26.000 €

ID 6753 Casa cu teren in Sat Agighiol

Agighiol

La ~5km distanță

2 camere
98 mp
2.784 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

26.000 €

ID 6753 Casa cu teren in Sat Agighiol

Agighiol

La ~5km distanță

2 camere
98 mp
2.784 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.000 €
10 € / mp

TEREN pentru casa AGIGHIOL 2500mp

Agighiol

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

32.000 €

AGIGHIOL- CASA BATRANEASCA , TEREN 2330 MP CU L ...

Agighiol

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
2.450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

85.500 €
15 € / mp

ID 7384 Teren intravilan *Sat Agighiol

Agighiol

La ~5km distanță

5.700 mp
5.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

70.000 €

Casa Bca Agighiol-constructie noua

Agighiol

La ~5km distanță

100 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

46.000 €

Casa de vanzare in Plopul, Tulcea aproape de De ...

Colina

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

165.000 €

Casa P+M in localitatea Plopu Delta Dunarii

Colina

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
10.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

6 luni în urmă
10

9.500 €
9.50 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
13

13.000 €
13 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

La ~10km distanță

1.000 mp teren