Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
9.46 € / mp

ID 6750 PROPRIETATE GENEROASA | Comuna Izvoarel ...

Izvoarele

3.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
14

38.000 €
43.000 €

Gospodarie cu Livada, 2900mp, Com Izvoarele

Iulia

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
2.900 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Azi
4

30.000 €
10 € / mp

URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml ...

Alba

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

38.000 €
42.000 €

Casa cu Livada,Teren 2900 mp, Comuna Izvoarele

Alba

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
2.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

43.400 €
12.01 € / mp

ID 7917 TEREN INTRAVILAN - 3.615 MP - Deschider ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.615 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

23.800 €
12.03 € / mp

ID 7918 DE VANZARE: Teren intravilan cu DUBLU a ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.978 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

24.000 €
12.13 € / mp

Nicolae Balcescu - Tulcea, teren cu deschidere ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.978 mp
1.978 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
2

24.000 €
12.13 € / mp

Nicolae Balcescu - Tulcea, teren cu deschidere ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.978 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

759 €
0.05 € / mp

Teren extravilan cota parte 3/24, Nalbant ; ID: ...

Nalbant

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

9 luni în urmă
20

95.000 €
101.000 €

HORIA - 3 CAMERE ,SUPRAFATA 100 MP,TEREN 3000 M ...

Horia

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
300 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
3

17.900 €
19.65 € / mp

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

911 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €
14.59 € / mp

Vand teren intravilan

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

7.500 €
15 € / mp

Teren Intravilan 500mp

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

21.000 €
14.59 € / mp

Vand teren intravilan

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

55.000 €

Casa de vanzare aproape de ora?

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

6 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Casa de vanzare I.C.Bratianu, jude?ul Tulcea

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.950 €

Vand casa I.C.Bratianu, Jud. Tulcea

I.C. Brătianu

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

98.000 €

Vand apartament cu 2 camere ! Zona Eroilor! Par ...

Florești

La ~10km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

32.000 €

Vand sau schimb casa in Turda Jud Tulcea

Turda

La ~10km distanță

6 camere
130 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare !!!

Turda

La ~10km distanță

3 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

90.000 €

casa de vanzare

Balabancea

La ~10km distanță

2 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

1.500 €

Casa de vanzare balabancea,tulcea

Balabancea

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.500 €

casa vinzare

Balabancea

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă

39.900 €

Casa si teren localitatea Posta jud Tulcea

Poșta

La ~10km distanță

3 camere
54 mp
3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă