Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

31.500 €
65.49 € / mp

TEREN CASLITA CU PROIECT DE CASA LA SOL

Câșlița

481 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

19.000 €
22.59 € / mp

CASLITA - TEREN INTRAVILAN , 841 MP.,CARTIER NO ...

Câșlița

841 mp
841 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

31.500 €

TEREN CASLITA CU PROIECT DE CASA LA SOL

Câșlița

f.s. 17 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

19.000 €
21.000 €
22.59 € / mp

CASLITA - TEREN INTRAVILAN , 841 MP.,CARTIER NO ...

Câșlița

841 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

21.000 €
24.97 € / mp

CASLITA - TEREN INTRAVILAN , 841 MP.,CARTIER NO ...

Câșlița

841 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

30.000 €

DELTA DUNARII - DE VANZARE Casa si teren in Loc ...

Chilia Veche

La ~5km distanță

3 camere
1.500 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
14.83 € / mp

teren 1950mp cu casa batraneasca 45 mp

Chilia Veche

La ~5km distanță

1.955 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

62.000 €

Vand proprietate in comuna Chilia Veche judet T ...

Chilia Veche

La ~5km distanță

1 camere
90 mp
900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

55.000 €

Se vinde casa in delta

Chilia Veche

La ~5km distanță

128 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

11.000 €
22 € / mp

Vand teren intravilan in Chilia Veche 500mp

Chilia Veche

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

125.000 €

Pensiune gri teren 2240 m2 ,casa 563m2 75000 eu ...

Chilia Veche

La ~5km distanță

7 camere
126 mp
2.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

60.000 €

OPORTUNITATE AFACERE

Chilia Veche

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
4.600 mp teren
Individuală
Agenție

6 luni în urmă
10

220.000 €

Casa de vacanta superba in Delta Dunarii

Chilia Veche

La ~5km distanță

6 camere
165 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

220.000 €

Proprietate superba in Delta Dunarii

Chilia Veche

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

37.500 €
25 € / mp

Parcele de teren extravilan,Chilia Veche iesire ...

Chilia Veche

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren cu deschidere la Dunare

Chilia Veche

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Chilia Veche

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

vand teren intravilan in chilia veche judet tul ...

Chilia Veche

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €

Casa cu teren 1200mp Chilia Veche

Chilia Veche

La ~5km distanță

4 camere
1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

vand teren intravilan in chilia veche

Chilia Veche

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

vand teren intravilan in chilia veche

Chilia Veche

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

62.000 €

Vand casa de vacanta in comuna Chilia Veche jud ...

Chilia Veche

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.400.000 €
2,168.02 € / mp

Vanzare Concesiune 1107ha - Chilia Veche

Chilia Veche

La ~5km distanță

1.107 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

10.300 €
4.66 € / mp

Teren in Delta Dunarii Chilia Veche

Chilia Veche

La ~5km distanță

2.210 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

62.000 €

Delta Dunarii, Romania, localitatea LETEA, prop ...

Letea

La ~20km distanță

4 camere
220 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

16.200 €

Vand 1800mp teren Letea 24 Rate Delta Dunarii

Letea

La ~20km distanță

Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
16

62.000 €

DELTA DUNARII, BIOSFERA, LETEA, Proprietate de ...

Letea

La ~20km distanță

7 camere
300 mp
7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

135.000 €

Casa de vacan?a Delta Dunarii Mila 23

Mila 23

La ~20km distanță

4 camere
120 mp
333 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

160.000 €

Hotel/Pensiune, 216 mp în Mila 23

Mila 23

La ~20km distanță

8 camere
21 mp utili
2023
Agenție

4 luni în urmă
26

550.000 €

Oportunitate de investitie| Delta Dunarii |Mila ...

Mila 23

La ~20km distanță

12 camere
1.500 mp utili
5.000 mp teren
2000