Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €
0.70 € / mp

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, T ...

Nalbant

30.000 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
2

23.800 €
12.03 € / mp

ID 7918 DE VANZARE: Teren intravilan cu DUBLU a ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.978 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

43.400 €
12.01 € / mp

ID 7917 TEREN INTRAVILAN - 3.615 MP - Deschider ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.615 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

24.000 €
12.13 € / mp

Nicolae Balcescu - Tulcea, teren cu deschidere ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.978 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
14

38.000 €
43.000 €

Gospodarie cu Livada, 2900mp, Com Izvoarele

Iulia

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
2.900 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €

Casa de vanzare sat Lastuni, Com. M.Kogalnicean ...

Lăstuni

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
4.614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.000 €

VAND CASA SAT LASTUNI

Lăstuni

La ~5km distanță

5 camere
4.983 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 2300 mp, Sat Lastuni

Lăstuni

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan ,sat LASTUNI 2300 mp

Lăstuni

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
9.46 € / mp

ID 6750 PROPRIETATE GENEROASA | Comuna Izvoarel ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

32.000 €

Vand sau schimb casa in Turda Jud Tulcea

Turda

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.000 €

Apartament 2 camere, renovat, mobilat, etaj 2 M ...

Turda

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare !!!

Turda

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
Agenție

4 luni în urmă
11

39.900 €

Casa si teren localitatea Posta jud Tulcea

Poșta

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
3.100 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

4 luni în urmă

39.900 €

Casa si teren localitatea Posta jud Tulcea

Poșta

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
3.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

30.000 €
25.91 € / mp

ID 7805 Teren intravilan in Comuna Mihail Kogal ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.158 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

4 luni în urmă
1

13.000 €
13 € / mp

De vanzare teren intravilan situat in Comuna Mi ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 39 m
Agenție

1 lună în urmă
13

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 1000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

52.000 €
13 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 4000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

120.000 €

CASA NOUA - 2022 sat MIHAIL KOGALNICEANU

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

3 camere
135 mp
1.259 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

99.000 €

Casa Mihail Kogalniceanu

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

3 camere
128 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

90.000 €
7.80 € / mp

ID 7905 Oportunitate investiție agro-indus ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

11.532 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

86.000 €

Casa de vanzare - 4 cam. - 120mp - 2000 mp - M. ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
10

25.185 €
15 € / mp

ID 7850 EXCLUSIVITATE - TEREN INTRAVILAN LA SUP ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.679 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
19.70 € / mp

Teren intravilan Mihail Kogalniceanu Tulcea

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

3.046 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

290.000 €

CASA moderna 470 mp = D+P+M = ultracentral in s ...

Cataloi

La ~10km distanță

6 camere
470 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €

Casa de vanzare

Cataloi

La ~10km distanță

3 camere
136 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

85.000 €

CATALOI - CASA P+E ,6 CAMERE ,TEREN 2000 MP

Cataloi

La ~10km distanță

6 camere
180 mp
2.000 mp teren
2000
Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
0.30 € / mp

TEREN AGRICOL- categoria A - CATALOI

Cataloi

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

85.000 €

Casa Cataloi in zona reziden?iala 2000mp

Cataloi

La ~10km distanță

6 camere
200 mp
2.000 mp teren