Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
20

154.900 €

Conac nobiliar de secol XIX cu 8 camere in Maci ...

Traian Vuia

8 camere
650 mp
7.235 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

47.500 €

Casa Mana?tiur Timi?

Mănăștiur

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

45.000 €

Casa batraneasca din lemn cu teren marelini?te ...

Mănăștiur

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

46.000 €

Vand casa Manastiur

Mănăștiur

La ~5km distanță

3 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Vand sau schimb casa abunden?ei duplex, zona tu ...

Mănăștiur

La ~5km distanță

6 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

95.000 €

Casa Spatioasa cu Teren Generos Sudrias, Com. T ...

Sudriaș

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

154.900 €

Conac nobiliar de secol XIX cu 8 camere in Maci ...

Jupani

La ~5km distanță

4 camere
650 mp
Agenție

4 zile în urmă
2

66.000 €
60 € / mp

Teren- BUCOVAT- 1100mp

Dumbrava

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

86.000 €

Vand Casa in Dumbrava Timis

Dumbrava

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

155.000 €

Casa de vanzare

Dumbrava

La ~5km distanță

7 camere
170 mp
1.420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
40

238.000 €

Vila Individuala Deosebita P+Etaj | 265 Mp Cons ...

Dumbrava

La ~5km distanță

7 camere
240 mp
1.448 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

58.000 €
60.000 €

Vand Apartament 2 camere

Răchita

La ~5km distanță

4 camere
3.404 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €

Casa ?i gradina de vanzare

Răchita

La ~5km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €

Casa la sat, Susani, cu teren ?i gradina si ane ...

Susani

La ~5km distanță

3 camere
2.800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

241.000 €

Vand casa indivituala pe parter 1200mp

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

43.483 €
35.937 €
80.52 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

29.700 €
55 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

55.000 €

Casa spatioasa la sat SINTESTI, cu 6 camere, cu ...

Begheiu Mic

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

109.000 €

Casa individuala, 234 mp, zona Bichigi - Faget

Bichigi

La ~10km distanță

4 camere
234 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacanță, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

165.000 €

Casa de vanzare in com. Padureni, Timis

Pădurani

La ~10km distanță

4 camere
167 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

57.000 €

Vand casa noua

Colonia Mică

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

105.000 €

Casa de vanzare Faget (Colonia Mica)

Colonia Mică

La ~10km distanță

2 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

75.000 €
65.000 €

vand casa cu gradina mare cu pomi

Bethausen

La ~10km distanță

3 camere
140 mp
2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

90.000 €

Vand casa cu gradina

Bethausen

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
1.790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

90.000 €

Vand casa renovata la ?ara

Bethausen

La ~10km distanță

4 camere
140 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €

Vand casa cu parter (posibila modificare pentru ...

Bethausen

La ~10km distanță

140 mp
795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €

Casa de vacanta Lac Surduc

Fârdea

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Buteni

Fârdea

La ~10km distanță

3.000 mp teren