Proprietăți unice: 245
Proprietari: 19
Agenție

Mai mult de un an
12

137.900 €

Apartament cu 4 camere, centrala proprie, 2 bai ...

Iosefin, Timișoara

4 camere
90 mp
Parter
2000
Agenție

Mai mult de un an
10

118.900 €

IOSEFIN - 3 CAM LA CASA - CENTRALA - RENOVAT - ...

Iosefin, Timișoara

3 camere
80 mp
Parter
1977
Agenție

Mai mult de un an
9

63.000 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat in ...

Iosefin, Timișoara

2 camere
45 mp
Etaj 4
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

200.000 €

Casa ideala pentru birouri sau alte activitati ...

Iosefin, Timișoara

9 camere
247 mp
400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
19

246.000 €

Apartament de vanzare in cladire istorica, zona ...

Iosefin, Timișoara

4 camere
134 mp
Etaj 2
1920
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
17

62.400 €

Apartament cartierul Iosefin, zona Palatul Banc ...

Iosefin, Timișoara

1 camere
41 mp
Parter
1908
Agenție

5 zile în urmă
9

70.000 €

Spatiu Comercial 86mp | Zona Iosefin - Str. Pre ...

Iosefin, Timișoara

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

220.000 €

954 mp in Iosefin, Timi?oara - 2 case independe ...

Iosefin, Timișoara

186 mp
954 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

219.000 €

Casa de vanzare, zona Iosefin, teren 954mp

Iosefin, Timișoara

186 mp
954 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

108.000 €

Apartament cu 2 camere renovat in zona Iosefin

Iosefin, Timișoara

2 camere
76 mp
1950
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

70.000 €

apartament 1 camera

Iosefin, Timișoara

1 camere
34 mp
Parter
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

9.510.000 €
6,000.00 € / mp

Teren agricol extravilan, 1585 Ha, zona Valea M ...

Iosefin, Timișoara

1.585 mp
1.585 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

3.400.000 €
85.86 € / mp

Teren de 39600 mp, PUZ, langa Statia de Epurare

Iosefin, Timișoara

39.600 mp
39.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.675.600 €
0.59 € / mp

Padure Gorun, 284 Ha, zona Mehedinti

Iosefin, Timișoara

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €

Apartament 3 camere, 39 mp, zona Iosefin

Iosefin, Timișoara

3 camere
39 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.000.000 €

Cladire istorica cu suprafata utila de 1500 mp ...

Iosefin, Timișoara

1.500 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

245.000 €

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Centrala

Iosefin, Timișoara

3 camere
65 mp
2026
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €

Apartament 3 camere, 39 mp, zona Iosefin

Iosefin, Timișoara

3 camere
39 mp
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

220.000 €

CASA IN TIMISOARA-IOSEFIN

Iosefin, Timișoara

106 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
360.58 € / mp

Teren in Iosefin de vanzare.

Iosefin, Timișoara

416 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

269.000 €
23.19 € / mp

Teren intravilan industrial, 3 fronturi, ocazie ...

Iosefin, Timișoara

11.600 mp
11.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

69.000 €

Vand apartament !

Iosefin, Timișoara

1 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

89.900 €

Apartament 3 Camere Bdul Dambovita 89.900 euro

Iosefin, Timișoara

3 camere
55 mp
Etaj 4
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

98.000 €

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Garii

Iosefin, Timișoara

2 camere
67 mp
1920
2E
Agenție

1 lună în urmă
15

98.990 €

Oportunitate! Apartament 3 camere, 65 mp, etaj ...

Iosefin, Timișoara

3 camere
65,5 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

290.000 €

Cladire istorica, 175mp-5 camere, etaj 1, teras ...

Iosefin, Timișoara

5 camere
175 mp
Etaj 1 / 3
1913
Agenție

1 lună în urmă
17

80.990 €

Apartament cu 2 camere, mobilat-utilat, zona Sa ...

Iosefin, Timișoara

2 camere
40 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

74.000 €

Apartament 2 camere Dambovita

Iosefin, Timișoara

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 5
5E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 74,000 € și 75.000 €
Agenție

1 lună în urmă
20

149.000 €

Penthouse superb 3 camere | imobil cu lift | Zo ...

Iosefin, Timișoara

3 camere
84 mp
Etaj 5 / 5
2012
Agenție

1 lună în urmă
7

99.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Sagul ...

Iosefin, Timișoara

3 camere
66 mp
Etaj 1
1989