Proprietăți unice: 28
Proprietari: 4
Agenție

18 ore în urmă
10

99.990 €

Apartament 2 camere - Aradului - etaj intermedi ...

Est, Timișoara

2 camere
54 mp
1980
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

40.990 €

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, ...

Est, Timișoara

1 camere
21 mp
1975
4E
Agenție

10 luni în urmă
21

1.250.000 €

RELAX REFRESH REVIVE

Est, Timișoara

8 camere
968 mp
1.200 mp teren
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

118.000 €

ARADULUI - 1 CAM - 1xPARCARE + BOXA |- incalzir ...

Est, Timișoara

1 camere
43 mp
2024
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

144.000 €

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Aradului

Est, Timișoara

2 camere
52 mp
2022
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

99.999 €

Apartament 2 camer, 50 mp, zona Calea Aradului

Est, Timișoara

2 camere
50 mp
1980
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 99,999 € și 102.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

703.500 €
175 € / mp

Teren de vanzare in Timisoara

Est, Timișoara

4.020 mp
4.020 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.750.000 €
25.22 € / mp

PRE? REDUS! Teren cu suprafata de 69400 mp, toa ...

Est, Timișoara

69.400 mp
69.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.000.000 €
100 € / mp

Teren de 5 ha, zona IKEA

Est, Timișoara

50.000 mp
50.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

167.000 €

Duplex modern, 4 camere, 102 mp utili, teren 37 ...

Est, Timișoara

4 camere
102 mp
378 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

95.000 €

COMISION 0% | Mansarda 3 camere | 60 mp | Aradu ...

Est, Timișoara

3 camere
59,78 mp
2009
5E
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €

LIPOVEI - ETAJ 1 - BLOC IZOLAT - 4 CAMERE - 2 B ...

Est, Timișoara

4 camere
82 mp
19800
4E
Agenție

1 lună în urmă
13

110.000 €

COMISION 0% APARTAMENT NOU, ZONA ARADULUI - LIP ...

Est, Timișoara

2 camere
51 mp
2026
6E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 110,000 € și 115.000 €
Agenție

2 luni în urmă
8

148.900 €

Proprietar, vand apartament 2 camere City of Ma ...

Est, Timișoara

2 camere
63 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 148,900 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

154.900 €

Proprietar, vand apartament 2 camere City of Ma ...

Est, Timișoara

2 camere
63 mp
Etaj 8
Agenție

2 luni în urmă
2

109.990 €
177.40 € / mp

Teren intravilan cu proiect in curs de autoriza ...

Est, Timișoara

620 mp
620 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

439.990 €
176.00 € / mp

Teren intravilan cu proiect in curs de autoriza ...

Est, Timișoara

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
14

154.900 €

Proprietar, vand apartament 2 camere City of Ma ...

Est, Timișoara

2 camere
63 mp
2021
8E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 154,900 € și 159.200 €
Agenție

Mai mult de un an
2

850.000 €

Pensiune cu 20 de camere, 476mp, zona Aradului

Est, Timișoara

476 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

105.000 €

Apartament 2 cam zona Modern-Dorobantilor

Est, Timișoara

2 camere
57 mp
Parter / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

225.000 €

Apartament finisat premium, cu 3 camere, 2 bai, ...

Est, Timișoara

3 camere
71 mp
Etaj 4
2024
Agenție

7 luni în urmă
9

112.800 €

Apartament 1 camera, cu gradina de 140 mp, in c ...

Est, Timișoara

1 camere
38 mp
Etaj 3
2025
Agenție

7 luni în urmă
9

134.800 €

Apartament 2 camere, decomandat, Str. Stuparilo ...

Est, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 3
2025
Agenție

7 luni în urmă
10

65.000 €

Casuta la jumatate de ora de Timisoara

Est, Timișoara

2 camere
75 mp
Dezvoltator

8 luni în urmă
6

186.800 €

Apartament tip PENTHOUSE, 4 camere de vânz ...

Est, Timișoara

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
4

130.890 €
89.400 €

Apartament de vânzare | 1,5 camere + balco ...

Est, Timișoara

2 camere
44,02 mp
Etaj 1 / 3
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 108,174 € și 120.637 €
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
6

154.901 €
128.018 €

Apartament cu 2 camere SEPARATE și 1 buc ...

Est, Timișoara