Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

15.000 €

Teren intravilan

Ficătar

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
3

16.000 €
9.09 € / mp

Vand teren Intravilan in Ohaba Forgaci 1760mp

Ohaba-Forgaci

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

10.073 €
7 € / mp

teren Ohaba Forgaci

Ohaba-Forgaci

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

50.000 €

Casa de vanzare 4 camere - Chizatau

Chizătău

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~5km distanță

12.108 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~5km distanță

12.108 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

37.000 €

Casa de vanzare in Chizatau

Chizătău

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
1.876 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

40.000 €

Casa veche cu teren

Chizătău

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €

Vand casa Chizatau/Vand teren intravilan

Chizătău

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

42.000 €
21 € / mp

Vand teren intravilan

Chizătău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

50.000 €

Casa de vanzare

Căpăt

La ~5km distanță

3 camere
3.414 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €

Vand casa la Hitias

Racovița

La ~5km distanță

4 camere
2.517 mp
2.517 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €
10 € / mp

Vand 2 terenuri intravilane Hitias

Racovița

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

28.000 €
23.51 € / mp

Teren cu livada de vanzare Sarbova, pozitie exc ...

Racovița

La ~5km distanță

1.191 mp
1.191 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
19

57.000 €

casa de vanzare

Racovița

La ~5km distanță

5 camere
289 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

55.000 €

Proprietar vand casa loc Racovita judet Timi?

Racovița

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

75.000 €

Casa veche din 1955 si teren intravilan 6153 mp ...

Sinersig

La ~5km distanță

4 camere
6.153 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24.900 €

teren intravilan superb

Sinersig

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

30.000 €
4.23 € / mp

Teren in sinersig 7090mp

Sinersig

La ~5km distanță

7.091 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

60.000 €

Vand casa Ictar-Budinti

Ictar-Budinți

La ~5km distanță

4 camere
3.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

98.000 €

Casa renovata, cu 2924 mp teren. Front stradal ...

Belinț

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
90 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.000 €

Casă de vânzare - Belinț

Belinț

La ~5km distanță

3 camere
138 mp
Individuală
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

27.000 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

La ~5km distanță

2.707 mp
2.707 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

390.000 €
24.38 € / mp

Teren intravilan 16.000 mp | Livada mixta | Fro ...

Belinț

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 390,000 € și 400.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

70.000 €

Case de vanzare

Belinț

La ~5km distanță

8 camere
2.700 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

100.000 €

De vanzare proprietate in Belint, jud. Timis – ...

Belinț

La ~5km distanță

11 camere
450 mp
7.805 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

700.000 €
27.58 € / mp

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Belinț

La ~5km distanță

25.383 mp
25.383 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Belinț

La ~5km distanță

12.108 mp
12.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €

De vanzare 2 case la Belin?

Belinț

La ~5km distanță

6 camere
575 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
24

400.000 €
25 € / mp

Vand/Schimb Livada Belint 16000mp

Belinț

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 85 m
Intravilan
Agricol