Proprietăți unice: 167
Proprietari: 8
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

114.990 €

Duplex modern cu 4 camere in Bucovat casa perfe ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
96 mp
250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

650.000 €

De vanzare Afacere

Bucovăț (Remetea Mare)

720 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

241.000 €
259.990 €

Casa individuala 4 camere 120mp+60mp terasa 120 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
1.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 241,000 € și 259.990 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €

Teren intravilan 9600 mp, Bucovat!

Bucovăț (Remetea Mare)

f.s. 17 m
Agenție

2 luni în urmă
6

115.900 €

Duplex Bucova?-Casa Verde, 85 mp utili, 363 mp ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
85 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan Bazosu Nou 500-700 mp cu utili ...

Bucovăț (Remetea Mare)

500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

3 luni în urmă
1

41.574 €
58.06 € / mp

Teren intravilan 716,8 mp

Bucovăț (Remetea Mare)

716 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
1

32.200 €
50 € / mp

Parcele teren intravilan, utilitati, diverse su ...

Bucovăț (Remetea Mare)

644 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
4

102.999 €
106.990 €

Duplex 3 camere 70mp utili, 250mp teren, comple ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 102,999 € și 107.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

22.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

121.000 €
48.56 € / mp

Bucovat-Teren pentru Servicii-La ?osea

Bucovăț (Remetea Mare)

2.492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €

Duplex de vanzare

Bucovăț (Remetea Mare)

88 mp
302 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

150.000 €

Duplex pe parter 4 camere - Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
93 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

260.000 €

Vand Casa individuala in vatra satului 1200mp

Bucovăț (Remetea Mare)

170 mp
1.209 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

32.452 €
61 € / mp

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Bucovăț (Remetea Mare)

532 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan Bazosu Nou 500-700 mp cu utili ...

Bucovăț (Remetea Mare)

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

75.500 €

Apartamente 2 si 3 camere | Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

2 camere
65 mp
Etaj 2
2026
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
1.25 € / mp

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț (Remetea Mare)

16.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

609.000 €
15 € / mp

Bucovat - Teren extravilan - Su: 40600mp - pote ...

Bucovăț (Remetea Mare)

40.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț (Remetea Mare)

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €

Casa tip duplex Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

72 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 110,000 € și 114.000 €
Agenție

3 luni în urmă
2

260.000 €
14.94 € / mp

Bucovat , intravilan , ocazie !!!

Bucovăț (Remetea Mare)

17.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

329.500 €
19.85 € / mp

Teren intravilan investitie, urbanism rezidenti ...

Bucovăț (Remetea Mare)

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

120.000 €

Aparatament de vanzare

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
94 mp
Parter
2000
Agenție

3 luni în urmă
1

37.500 €
75 € / mp

AV672 Parcele de teren intravilan, la Bucovat, ...

Bucovăț (Remetea Mare)

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

104.900 €
106.000 €

Duplex finalizat direct dezvoltator

Bucovăț (Remetea Mare)

70 mp
320 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 104,900 € și 106.000 €
Agenție

5 luni în urmă
5

34.500 €
65.09 € / mp

Vand teren in Bucova? comision zero

Bucovăț (Remetea Mare)

530 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

197.200 €
34 € / mp

Teren intravilan de 5800 mp, la Asfalt zona Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

5.800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

57.330 €
62.000 €
112.41 € / mp

Bucova?-Teren Intravilan-Vatra Satului

Bucovăț (Remetea Mare)

510 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

99.800 €
146.117 €

Duplex -3 camere-99.900 | BUCOVAT |

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
76 mp
296 mp teren