Proprietăți unice: 167
Proprietari: 8
Agenție

10 luni în urmă
11

134.999 €

Duplex mobilat si utilat - perete dublu - teren ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
72 mp
544 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
5

185.000 €
184.000 €

Casa Bucovat-Remetea Mare renovata 2 centrale M ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
1.900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
3

64.000 €
12.80 € / mp

Teren constructii, Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

64.800 €
59.18 € / mp

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț (Remetea Mare)

1.095 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
26

189.000 €
199.000 €

Casa de Vanzare in cartier Maria Parc-Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
108 mp
317 mp teren
2021
Agenție

10 luni în urmă
13

143.481 €
118.580 €

Pret Excelent! Finisaje la alegere! Bucovat!

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
77 mp
290 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

143.000 €

Bucovat-Duplex P+E-Finisaje la Alegere

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
16

143.000 €

Bucovat-4 Camere-Baterii 10Kw

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

11 luni în urmă
12

115.000 €

Bucovat-Duplex Parter-Curte Amenajata

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
75 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

11 luni în urmă
18

143.481 €
118.580 €

Bucovat-Duplex pe Parter-Finisaje la Alegere

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
72 mp
275 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
27

142.000 €

🏡 De vânzare: Duplex modern în Bucovăț – Comis ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

568.390 €
14.00 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 40.600 mp cu front ...

Bucovăț (Remetea Mare)

40.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

195.000 €

Bucovat-Casa individuală—Tva Inclus-Comision 0%

Bucovăț (Remetea Mare)

5 camere
140 mp
420 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
9

138.500 €

Duplex despărțit prin camera tehnica in Bucova ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
87 mp
284 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
20

140.000 €

Bucovăț -Duplex-4 Camere

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
103 mp
365 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
15

135.000 €

Duplex complet decomandat, cu 4 camere si 2 bai ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
100 mp
365 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

195.000 €

Case Individuale | 5 Camere | Dotari Moderne | ...

Bucovăț (Remetea Mare)

5 camere
130 mp
420 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

115.000 €

Jumate de duplex in Bucovat, 0% Comision prin P ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
90 mp
260 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
13

109.000 €
107.000 €

Duplex in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
83 mp
395 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
18

143.000 €

Duplex cu finisari de lux in cartier rezidentia ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
260 mp teren
2024
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 143,000 € și 149.900 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
25

143.000 €

Comision 0 | Duplex 4 Camere | Proiect Ultramod ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
105 mp
260 mp teren
f.s. 8.5 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

137.990 €

COMISION 0% Duplex 4 camere - Bucovat - Calitat ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
119 mp
250 mp teren
f.s. 9.5 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
25

143.000 €

Bucovăț-Duplex 4 Camere-Baterii de Stocare

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
22

240.000 €

Casa individuala in zona rezidentiala la doar 8 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
128 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
7

107.000 €

Duplex cu 3 camere situat in Bucovat,la 10 minu ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
91 mp
363 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

143.200 €

Comision 0! Duplex cu 4 camere, 118mpU, 270mpT, ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
118 mp
270 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

Mai mult de un an
5

50.627 €
41.841 €
95.16 € / mp

Terenuri intravilane cu utilități – Bucovăț, 65 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

532 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

90.000 €
120 € / mp

Com. 0% - Bucovat - Teren INTRAVILAN - Su: 750- ...

Bucovăț (Remetea Mare)

750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

37.824 €
64 € / mp

Com 0% - Bucovat - teren intravilan - Su: 571-7 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

591 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

32.200 €
50 € / mp

Parcele teren intravilan, utilitati, diverse su ...

Bucovăț (Remetea Mare)

644 mp teren