Case Terenuri
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

390.000 €
400.000 €
24.38 € / mp

Teren intravilan 16.000 mp | Livadă mixtă | Fro ...

Belinț

16.000 mp
16.000 mp teren
Agricol
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

40.000 €

Casa de vanzare - Belin?

Belinț

138 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Belinț

12.108 mp
12.108 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.000 €

Casă de vânzare - Belinț

Belinț

3 camere
138 mp
Individuală
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

100.000 €

De vanzare proprietate in Belint, jud. Timis – ...

Belinț

11 camere
450 mp
7.805 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

27.000 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

2.707 mp
2.707 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

700.000 €
27.58 € / mp

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Belinț

25.383 mp
25.383 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

98.000 €

Casa renovata, cu 2924 mp teren. Front stradal ...

Belinț

2 camere
90 mp
90 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €

De vanzare 2 case la Belin?

Belinț

6 camere
575 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

70.000 €

Case de vanzare

Belinț

8 camere
2.700 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

37.000 €

Casa de vanzare in Chizatau

Chizătău

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
1.876 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~5km distanță

12.108 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~5km distanță

12.108 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

50.000 €

Casa de vanzare 4 camere - Chizatau

Chizătău

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

60.000 €

Vand casa Chizatau/Vand teren intravilan

Chizătău

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

98.000 €

Casa renovata, cu 2924 mp teren. Front stradal ...

Gruni

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Agenție

6 luni în urmă
3

16.000 €
9.09 € / mp

Vand teren Intravilan in Ohaba Forgaci 1760mp

Ohaba-Forgaci

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

57.999 €

Proprietar vand casa cu livada 3150 mp de vanza ...

Șanovița

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

80.000 €

casa in localitatea Sanovita

Șanovița

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

37.240 €

2 Case P - 123mp + 70mp + Teren-2.302 mp + Anex ...

Șanovița

La ~5km distanță

3 camere
123 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

40.000 €

Casa de vanzare sat Babsa

Babșa

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
Agenție

9 luni în urmă
12

25.000 €

Casa Babsa, comuna Balint 2084mp teren

Babșa

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
2.084 mp teren
1965
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

45.960 €
12 € / mp

Teren de vânzare Boldur

Boldur

La ~5km distanță

3.830 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

145.000 €

Casa centrala Boldur 291 mp, Terasa 40 mp, Util ...

Boldur

La ~5km distanță

5 camere
291 mp
2.984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

75.000 €

Casa veche din 1955 si teren intravilan 6153 mp ...

Boldur

La ~5km distanță

4 camere
6.153 mp
6.153 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
37

119.000 €

Lugoj, Vila La Rosu, 6 Cam., 263 Mp., Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

220.000 €

Vand casa in comuna Costeiu.

Coșteiu

La ~5km distanță

5 camere
252 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100.860 €
34.78 € / mp

Teren de vanzare

Coșteiu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

84.000 €

vanzare casa la Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

3 camere
104 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

200.000 €

Vand casa locuibila la Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

215 mp
1.480 mp teren