Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

32.000 €

casa de vanzare .com poeni sat catunu,teleorman

Cătunu

3 camere
100 mp
5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

25.000 €
30.000 €
6.85 € / mp

Proprietar vând teren cu casa demolabila

Poeni

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.310 €
82 € / mp

vinzari teren intraviran

Poeni

La ~5km distanță

455 mp
455 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

23.000 €

casa la tara sat Sili?tea com Vitane?ti jud Tel ...

Siliștea

La ~5km distanță

6 camere
60 mp
1.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

150.000 €

Casa spatioasa de vanzare

Siliștea

La ~5km distanță

4 camere
320 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

14.587 €

Casa de vanzare Comuna ?elaru, jud. Dambovi?a

Șelaru

La ~5km distanță

78 mp
717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Vanzari casa

Sârbeni

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

22.900 €
14.300 €
9.31 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2499 mp /57m desc ...

Sârbeni

La ~10km distanță

1 camere
2.461 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

2.848 €
1.16 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2461 mp / electri ...

Sârbeni

La ~10km distanță

2.461 mp
2.461 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

3.607 €
0.62 € / mp

Teren extravilan Scurtu Mare, ID: R2928611

Scurtu Mare

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Casa de vanzare in com. Stefan cel Mare jud. Ar ...

Ștefan cel Mare

La ~10km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2.700 €

Casa de vanzare

Ștefan cel Mare

La ~10km distanță

3 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

9.991 €
0.55 € / mp

Teren Slobozia, extravilan, Arges, ID: R2980193

Ștefan cel Mare

La ~10km distanță

18.318 mp
18.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

12.000 €

De vanzare teren 1000 m2,cu casa nelocuibila

Ștefan cel Mare

La ~10km distanță

3 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

27.000 €

Casa de vanzare in comuna Stefan Cel Mare

Ștefan cel Mare

La ~10km distanță

3 camere
800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

21.000 €

Vand casa Gratia Teleorman

Gratia

La ~10km distanță

60 mp
1.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

149.999 €
29,999.80 € / mp

OPORTUNITATE! FERMA FUNCTIONALA, CASA RENOVATA ...

Ciuperceni (Cosmești)

La ~10km distanță

5 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
15

11.397 €

Casa si teren aferent, sat Baciu, ID: R3013336

Baciu

La ~15km distanță

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

43.000 €
44.999 €

Casa de vanzare

Baciu

La ~15km distanță

6 camere
160 mp
2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

41.000 €

Casa cartojani giurgiu gaze apa centrala, direc ...

Cartojani

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
1.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

76.000 €

Merita vazuta casa este noua din 2020

Cartojani

La ~15km distanță

86 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

41.000 €

Casa caramida cartojani giurgiu gaze apa centra ...

Cartojani

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
1.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

22.000 €

Vand casa

Slăvești

La ~15km distanță

2 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

29.454 €

Vand casa batraneasca renovata, in Udupu Teleor ...

Udupu

La ~15km distanță

5 camere
54 mp
2.097 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

25.000 €

Casa de vanzare la tara - comuna Talpa-Ograzile ...

Talpa

La ~15km distanță

5 camere
65 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

15.700 €
7.03 € / mp

vand teren intravilan

Talpa

La ~15km distanță

2.234 mp
2.234 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

90.000 €

Vand casa Teleorman 5 camere

Talpa

La ~15km distanță

5 camere
120 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

95.000 €

Imobil Com. Tatarastii de Sus, Jud. Teleorman, ...

Tătărăștii de Sus

La ~15km distanță

4 camere
94,1 mp
3.552 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
32

75.000 €

Imobil Com. Tătărăștii de Sus, Jud. Teleorman, ...

Tătărăștii de Sus

La ~15km distanță

4 camere
94 mp
3.552 mp teren
f.s. 39 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

17.991 €

Casa si teren Slobozia, Arges, ID: R3043419

Slobozia

La ~15km distanță

3 camere
75 mp
713 mp teren