Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €
5.74 € / mp

Cabana+Teren 12.200 m2

Vicovu de Jos

12.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
26.47 € / mp

Teren extravilan, 3400 mp, front generos, Vicov ...

Vicovu de Jos

3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Teren intravilan 5,2 ha compact | Vicovu de Jos

Vicovu de Jos

52.037 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

324.800 €

Doua case cu teren 10 ari, Vicovu de Jos

Vicovu de Jos

4 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
11

168.000 €

Casa de vanzare bilca

Bilca

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

59.000 €

Case de vanzare Bilca

Bilca

La ~5km distanță

3 camere
117 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

145.000 €

Spatiu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Bilca

La ~5km distanță

130 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
11

68.000 €

Apartament 2 camere de vanzare| Central, Suceav ...

Bilca

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

10 luni în urmă
15

140.000 €

CASA + HALA/SPATIU FIRMA - VOITINEL

Voitinel

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

88.000 €

De vanzare casa la rosu + teren 1750 m2

Voitinel

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

48.083 €

Casă/vilă 4 camere, SUCEAVA, BIVOLARI ...

Bivolăria

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
250 mp teren
1983
Agenție

10 luni în urmă
7

400.000 €
40 € / mp

Teren extravilan, 10000 mp, Vicovu de Sus

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
8

10.000 €
3.13 € / mp

Teren de vinzare vicovu de sus 350 euro

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

220.000 €

Casa individuala, 250mp, 1500mp teren, Vicovu d ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2.000 €
0.56 € / mp

Teren Vicovu de Sus centru 36 ari intravilan

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

450 €
0.09 € / mp

Vand teren extravilan

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

68.000 €
70.000 €

CASA RENOVATA + TEREN 3100 MP | CURTE SI GRADIN ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

3 camere
145 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
27.000 €
18.67 € / mp

Teren intravilan

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5.000 €
1 € / mp

teren de vanzare

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

99.000 €

Casa P+E+M Putna | 300 mp utili | Teren 2.200 m

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5 camere
2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

63.000 €
8.70 € / mp

TEREN INTRAVILAN GENEROS | 72 ARI | GALANESTI

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

7.244 mp
7.244 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
34

130.000 €

CASA P+E+M | Vicovu de Sus | 130.000€

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
1.390 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

5 luni în urmă
17

170.000 €

Vilă 5 camere | 200 mp utili | Teren 4.361 mp | ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
4.361 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

305.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 61 ari | Parcelabil | Radaut ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

6.100 mp
6.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

136.000 €
17 € / mp

Teren 80 Ari | Vicovu de Sus – Bahna | Front 16 ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 16.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
15

145.000 €

Spa?iu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

130 mp utili
2022
Agenție

6 luni în urmă
20

285.000 €

CASA COMPLET MOBILATA | 15 Ari Teren | Bivolari ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

1 camere
1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

160.000 €
20.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Cajvana | 7.800 m ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

90.000 €
14.06 € / mp

Teren intravilan la sosea, 6400 mp, Vicov de Su ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

6.400 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

2 luni în urmă
15

148.000 €

Casa / Vila de vanzare sau spatiu comercial in ...

Gălănești

La ~5km distanță

8 camere
330 mp
1.300 mp teren