Case Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
2

38.400 €
12 € / mp

Teren langa padure | 32 ari | Dragomirna | ID:1 ...

Dragomirna

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

44.100 €
21 € / mp

Teren langa padure | 21 ari | Intravilan | Drag ...

Dragomirna

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

60.000 €
15 € / mp

Teren langa Padure Dragomirna 40 Ari ISuceava/D ...

Dragomirna

4.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

275.000 €

Casa cu teren 2600 mp in Dragomirna garaj dublu ...

Dragomirna

4 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
18

279.000 €

Casa + parc fotovoltaic 200 KW Dragomirna

Dragomirna

3 camere
240 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

880.000 €

Casa de Lux Suceava De Vanzare

Dragomirna

4 camere
300 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

44.100 €
21 € / mp

Teren langa padure | 21 ari | Intravilan | Drag ...

Dragomirna

2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.100 €
21 € / mp

Teren langa padure | 21 ari | Intravilan | Drag ...

Dragomirna

2.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

10.800 €
15.43 € / mp

Teren intravilan Lipoveni

Lipoveni

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

14.300 €
6.50 € / mp

Teren Mitoc-Lipoveni de vânzare

Lipoveni

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 20 m
Pășune
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

107.000 €
10.63 € / mp

Teren Mitoc-Lipoveni de vânzare

Lipoveni

La ~5km distanță

10.070 mp teren
f.s. 100 m
Pășune
Extravilan

Agenție

11 luni în urmă
22

14.500 €
5.59 € / mp

Teren 2925 mp comuna Mitocu Dragomirnei

Lipoveni

La ~5km distanță

2.592 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

5.200.000 €

Start rapid in Business Oportunitate unica la c ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

115.000 €

Casa individuala, Mitocul Dragomirnei, C-5337

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.600 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

2.500 €
92.59 € / mp

Teren intravilan in Mitoca?i 67500 euro

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

27 mp
27 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

210.000 €

Vand casa si constructie anexa cu functiuni mul ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

4 camere
177 mp
177 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

38.400 €
12 € / mp

Teren langa padure | 32 ari | Dragomirna | ID:1 ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.100 €
21 € / mp

Teren langa padure | 21 ari | Intravilan | Drag ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.000 €
14 € / mp

Teren Valea Putnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

67.000 €

Casa ( P+E ) Zona Mitocasi-Mitocul Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

45.325 €
35 € / mp

Teren Intravilan 1295 mp Drumul spre Manastirea ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

1.295 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

6 luni în urmă
18

89.000 €

Casa in Mitocul Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.290 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

220.000 €
250.000 €

Casa / Vila ( P + E + Pod ) Zona Mitocul Dragom ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
2.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

55.000 €
34.38 € / mp

Teren intravilan | 1600 mp | Mitocu Dragomirnei ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200.000 €
205.000 €

Casa+Teren

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

5 camere
7.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
6.80 € / mp

Teren 36 Ari | Mitocu Dragomirnei | 25.000 €

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

3.678 mp teren
f.s. 9.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
9

170.000 €

Casa si un teren de 3000mp, Mitocul Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
7.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

230.000 €

Casa de Vanzare Suceava Mitocu Dragomirnei 0727 ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
1.000 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
20.34 € / mp

Vanzare teren Mitocu- Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

90.000 €

Casa cu teren de vanzare

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

3 camere
270 mp