Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
14

52.000 €

Casă de vânzare | Dornești | Zonă centrală

Dornești

3 camere
80 mp
454 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

120.000 €
130.000 €

Spațiu comercial de Închiriere/Vânzare | 110 mp ...

Dornești

110 mp utili
374 mp teren
2000
Agenție

7 luni în urmă
12

68.000 €
69.500 €

Casa Dornesti | 1300 MP | 68.000 EURO

Dornești

4 camere
99 mp
1.300 mp teren
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
18

109.000 €

Casa la Rosu | 821Mp | Dornesti

Dornești

6 camere
280 mp
821 mp teren
2021
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

150.000 €

Spatiu comercial si teren 35 ari

Dornești

500 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

75.000 €

Se vinde casa Dornesti Suceava 75.000euro panor ...

Dornești

4 camere
150 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

225.000 €

Casa de vanzare in Volovat

Dornești

4 camere
270 mp
Agenție

9 luni în urmă
13

109.000 €

Casa Noua de !Radauti! In Bucovina! Zona Dornes ...

Dornești

7 camere
180 mp
821 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

145.000 €

Casa si teren in Dornesti-SV

Dornești

4 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

135.000 €

Casa spatioasa , teren 3300 mp, Dornesti

Dornești

400 mp
3.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.374 €
1.70 € / mp

teren intravilan tibeni

Țibeni

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
2.96 € / mp

Teren agricol Padureni, Siret

Bălcăuți

La ~5km distanță

40.500 mp
40.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

28.000 €

Teren intravilan , 5000mp, zona Negostina, Sire ...

Bălcăuți

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
5.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

40.000 €

Vand gospodarie la tara

Bălcăuți

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

20.500 €

COMISION 0% Casa batraneasca cu 2000mp teren, f ...

Bălcăuți

La ~5km distanță

2 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

94.900 €
109.000 €

Imobil de vanzare in Balcau?i, jud. Suceava, P+ ...

Bălcăuți

La ~5km distanță

4 camere
327 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

94.900 €

Imobil de vânzare în Bălcăuți, jud. Suceava, P+ ...

Bălcăuți

La ~5km distanță

4 camere
231 mp
639 mp teren
Individuală
Agenție

4 luni în urmă
7

149.000 €

Conac boieresc istoric (anii 1860) in inima Buc ...

Grănicești

La ~5km distanță

400 mp
7.721 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

175.000 €
26.92 € / mp

Teren 6500mp, 40ml deschidere la E85, Granicest ...

Grănicești

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

50.000 €
15.36 € / mp

Teren intravilan | Grănicesti | 32 ARI

Grănicești

La ~5km distanță

3.255 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

161.700 €

Casa la rosu, 300 mp, 31 ari de teren, Maneuti- ...

Măneuți

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
3.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

107.000 €
10.70 € / mp

Teren intravilan, 10000mp, zona Maneuti, Radaut ...

Măneuți

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

48.000 €

Garsoniera de vanzare

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
28.85 € / mp

Teren intravilan, 2600mp str Horodnicului, Rada ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

39.500 €

COMISION 0% Apartament 2 camere | 35 mp utili | ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
20

190.000 €
170.000 €

Casa moderna 210 mp | Zona centrala | Cartier p ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

5 camere
120 mp
210 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

115.000 €

Vand apartament cu 3 camere Radauti

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

3 camere
74 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
15

205.000 €
195.000 €

Casa / Vila de vanzare pe str Mihai Pitei nr22 ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

3 camere
180 mp
878 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

88.000 €
20 € / mp

COMISION 0% Teren 4400mp str. Austriei

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

31.500 €
5 € / mp

Teren extravilan Galanesti, 6300 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren