Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

179.000 €

Casă săsească cu două spații de oaspeți - Trans ...

Șomartin

4 camere
138 mp
1.631 mp teren
1863
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Casă săsească Transilvania - teren generos și p ...

Șomartin

4 camere
54 mp
1.345 mp teren
1930

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

49.000 €

casa traditionala Bruiu Somartin judet Sibiu

Bruiu

La ~5km distanță

3 camere
104 mp
2.556 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
37

290.000 €

Fostă școală săsească semnată de Fritz Balthes ...

Bruiu

La ~5km distanță

7 camere
674 mp
1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

175.000 €

Casă DE VIS Feldioara/ Ucea/ Fagaras- DE VANZAR ...

Feldioara (Ucea)

La ~5km distanță

5 camere
290 mp
540 mp teren
2014

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

145.000 €

Casă 137 mp, la alb, construcție solidă, Dimien ...

Ucea de Jos

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
422 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

98.000 €

Casa si gradina localitatea Chirpar comuna Chir ...

Chirpăr

La ~10km distanță

5 camere
300 mp
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
0.75 € / mp

Vanzare teren Chirpar jud Sibiu

Chirpăr

La ~10km distanță

20.000 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
7

155.000 €

Teren intravilan I 5400 mp I Hale I Acces utila ...

Chirpăr

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Localitate ...

Chirpăr

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

200.000 €
10.95 € / mp

Teren intravilan 18.259 mp + construc?ie indust ...

Chirpăr

La ~10km distanță

18.259 mp
18.259 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

82.000 €

Casa individuala | Teren 570 mp | 3 camere | Ru ...

Chirpăr

La ~10km distanță

3 camere
570 mp
570 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

190.000 €

Duplex cu 4 camere, 142mp utili, 276mp teren, S ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
276 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

50.000 €
28.79 € / mp

Vindem teren Sibiu, Valea Lupului, priveliste d ...

Chirpăr

La ~10km distanță

1.737 mp
1.737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

220.000 €
84.62 € / mp

Teren Intravilan | 2600 mp | Utilita?i | Proiec ...

Chirpăr

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
34

88.000 €

CASA INDIVIDUALA 4 CAMERE CU TEREN 2984 MP SAT ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
2.984 mp teren
Agenție

Ieri
1

98.000 €

Casa individuala compusa din 2 corpuri teren 20 ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
129 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren 500 MP | Oportunitate de investi?ie | Ext ...

Chirpăr

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

150.000 €

Casa individuala I 240 MPU I Teren 650 MP I Cor ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
240 mp
650 mp teren
Agenție

Azi
5

108.000 €

De vanzare casa la ro?u Chirpar

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
162 mp
2.743 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

215.000 €

Casa individuala P + M ?ura Mare | 120 mp utili ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
340 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
33

98.000 €

Casa individuala compusa din 2 corpuri teren 20 ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
129 mp
2.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
7

75.000 €

Casă de vânzare în Chirpar / ideală pentru inve ...

Chirpăr

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
2.810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

145.000 €

Vand casacurte si gradina ,in comuna Arpa?ul de ...

Arpașu de Jos

La ~10km distanță

6 camere
806 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

85.000 €

Casă de vânzare în Arpașu de Jos | 1350 mp tere ...

Arpașu de Jos