Proprietăți unice: 400
Proprietari: 19
Agenție

Ieri
4

50.000 €
84.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare Cristian jud SIBIU

Cristian

595 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

135.000 €
43.55 € / mp

Teren Intravilan, pret atractiv, direct de la p ...

Cristian

3.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
5

135.000 €
43.55 € / mp

Teren intravilan 3100 m2 Cristian, Sibiu

Cristian

3.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
19

255.000 €

Casa cu 5 camere, 124mp utili+balcon, teren 250 ...

Cristian

5 camere
124 mp
250 mp teren
2022
Agenție

5 zile în urmă
11

255.000 €

Casa duplex 125 mpu mobilata si utilata modern ...

Cristian

5 camere
125 mp
248 mp teren
Parter / 1
Agenție

1 săptămână în urmă
30

255.000 €

Duplex modern | 125 mp utili | teren 250 mp ! Z ...

Cristian

5 camere
120 mp
250 mp teren
2015
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 259.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
11

112.000 €

Apartament 2 camere, balcon 7.29 mp – DaVinci H ...

Cristian

2 camere
53,55 mp
Etaj 1
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

176.000 €

Penthouse 5 camere | 128 MPU | Calitate superio ...

Cristian

5 camere
128 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
13

122.000 €

Apartament 2 camere Premium-Cristian

Cristian

3 camere
83 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
5

248.000 €

Casa individuala in Cristian - Sibiu

Cristian

4 camere
173 mp
450 mp teren
2026 (Proiect)
Agenție

2 săptămâni în urmă
33

255.000 €

Duplex elegant cu 5 camere, 2 bai, curte in Cri ...

Cristian

5 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 14.5 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 265.000 €
Agenție

20 ore în urmă
13

85.000 €

Apartament 2 camere | zona Magnolia

Cristian

2 camere
40 mp
Etaj 5 / 8
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

193.261 €
204.974 €

Apartament 4 camere, suprafata generoasa

Cristian

4 camere
84 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

121.000 €

Apartament 2 camere, mobilat și utilat Parcare ...

Cristian

2 camere
53 mp
Parter
2023
Agenție

4 zile în urmă
8

190.500 €

Penthouse 4 camere pe 2 NIVELURI, priveliste de ...

Cristian

4 camere
95 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

5 zile în urmă
15

85.000 €

Garsoniera cu gradina, parter cu intrare separa ...

Cristian

1 camere
30 mp
Agenție

6 zile în urmă
12

106.500 €

Apartament 2 camere DaVinci

Cristian

2 camere
52,06 mp
2023
2E
Agenție

6 zile în urmă
7

229.900 €

Casa Parter- Cristian - Sere

Cristian

3 camere
105 mp
481 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

66.240 €
120 € / mp

Teren intravilan | autorizatie casa individuala ...

Cristian

552 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

40.000 €

Casa de vanzare Rosia de Secas

Cristian

4 camere
56 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

126.000 €

Apartament de vanzare 2 camere Cristian Davinci

Cristian

2 camere
52 mp
2024
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

255.000 €

Casa moderna, luminoasa si primitoare amenajata ...

Cristian

4 camere
125 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

215.000 €
93.48 € / mp

Teren Intravilan 2300 mp ideal hala/locuinte – ...

Cristian

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

70.000 €

Garsoniera de vanzare Da Vinci Cristian

Cristian

1 camere
37 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

22.320 €
30.33 € / mp

Teren extravilan I 736 mp I Zona Cabane- Cristi ...

Cristian

736 mp teren
f.s. 35.700000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
16

146.410 €
121.000 €

Apartament 3 camere de vânzare ,zona de vest, c ...

Cristian

3 camere
61,4 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
15

128.500 €

Duplex cu 3 camere, 103mp utili+2 balcoane, 267 ...

Cristian

3 camere
103,11 mp
267 mp teren
2021
Agenție

1 lună în urmă
16

250.000 €

Casa individuala cu 5 camere, 150mp utili+2 ter ...

Cristian

5 camere
150 mp
487 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

168.371 €
139.150 €

Penthouse for Sale DaVinci - investment opportu ...

Cristian

3 camere
84,08 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

1 lună în urmă
19

146.410 €
121.000 €

2 bedroom apartment DaVinci - investment opport ...

Cristian

3 camere
71,3 mp
Parter / 2
2025