Case Terenuri
Proprietăți unice: 30
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
7

58.000 €
81.92 € / mp

TEREN DE VÂNZARE – HAMBA | Priveliște de povest ...

Hamba

708 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

34.500 €
78.59 € / mp

COMISION 0% - Teren INTRAVILAN Hamba, jud. Sibi ...

Hamba

439 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

155.000 €
89.08 € / mp

Teren de vânzare în Hamba | 1.740 mp | cu utili ...

Hamba

1.740 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Localitate ...

Hamba

750 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

72.000 €
96 € / mp

Teren Intravilan 750 mp de vanzare in Hamba Sib ...

Hamba

750 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

307.200 €
0.08 € / mp

Teren Extravilan de vânzare, Hamba (Sibiu), 38. ...

Hamba

38.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
18

148.000 €

Casa 4 camere cu teren de 1020 mp in sat Hamba

Hamba

4 camere
100 mp
1.020 mp teren
f.s. 30.75 m
Agenție

8 luni în urmă
2

72.000 €
96 € / mp

Teren 750 mp zona Hamba

Hamba

750 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
18

145.000 €

Casa individuala, 90 mp, teren 1008 mp, Hamba/S ...

Hamba

3 camere
90 mp
1.008 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

9 luni în urmă
6

109.200 €
124.900 €
7 € / mp

Teren extravilan de vanzare 15,600 mp zona loc. ...

Hamba

15.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

45.000 €
63.56 € / mp

Teren Intravilan 708 mp cu PUZ Aprobat si autor ...

Hamba

708 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

100.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Hamba

Hamba

5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

69.850 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in loc Hamba, 1397 ...

Hamba

1.397 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

71.500 €
95.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare 750mp cu utilitati ...

Hamba

750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

110.000 €
7.05 € / mp

Teren de vanzare 15600 mp langa padure in Ham ...

Hamba

15.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
16

180.000 €

Casa de vanzare in Sibiu, parter si mansarda, ...

Hamba

4 camere
258 mp
2.000 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
4

48.000 €
72.51 € / mp

Teren intravilan 662 mp cu priveliste catre Ham ...

Hamba

662 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

189.000 €

Casa individuala de vanzare in Sibiu, zona retr ...

Hamba

4 camere
186 mp
550 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

675.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare 4500 mp in centrul comunei Ham ...

Hamba

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu utilitati si deschid ...

Hamba

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

55 €
0.06 € / mp

Vand teren in Hamba

Hamba

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

159.000 €

Casa individuala de vanzare 756 mp teren Sura M ...

Hamba

3 camere
80 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

179.000 €
169.000 €

Casa individuala Sura Mare COMISION% EXCLUSIVIT ...

Hamba

3 camere
103 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

78.888 €

Casa 4 camere cu teren de 1900 mp in comuna Alt ...

Hamba

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

109.250 €
115.000 €
95 € / mp

Teren intravilan Hamba, ?ura Mare, jud. Sibiu 1 ...

Hamba

1.150 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

144.000 €
148.000 €

Casa individuala cu 3 camere de vanzare 1020 mp ...

Hamba

3 camere
100 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,000 € și 148.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

149.900 €

Casa individuala constructie 2024 de vanzare cu ...

Hamba

4 camere
110 mp
Agenție

10 luni în urmă
16

175.000 €

Casa de vanzare individuala cu 3 camere 500 mp ...

Hamba

3 camere
100 mp
Agenție

11 luni în urmă
5

140.000 €

Casa de vanzare individuala zona deosebita in S ...

Hamba

4 camere
210 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

71.500 €
95.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare 750mp cu utilitati ...

Hamba

750 mp teren