Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

3.000 €

Vând apartament

Central, Copșa Mică

2 camere
47 mp
Parter
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

35.000 €

Apartament 4 camere, 90 m², renovat și izolat, ...

Central, Copșa Mică

4 camere
90 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €
224.89 € / mp

Teren ?i construc?ie I 667 mp I De Renovat I Co ...

Central, Copșa Mică

667 mp
667 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
20

45.000 €

Casa veche de vanzare cu teren mare in Copsa Mi ...

Central, Copșa Mică

3 camere
95 mp
1.163 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.000 €

Apartament 2 camere

Central, Copșa Mică

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă

23.555 €
35 € / mp

Teren 673mp cu PUZ in Paltinis

Central, Copșa Mică

673 mp
673 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

110.000 €

Spatiu industrial 5 camere zona Bradu - Sibiu

Central, Copșa Mică

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

40.000 €

Apartament 2 camere de vanzare Cop?a Mica

Central, Copșa Mică

2 camere
57 mp
Parter
1964

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
24

108.000 €

Casă 3 camere I Curte 814mp I Pivniță I Garaj I ...

Axente Sever

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
814 mp teren
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €
224.89 € / mp

Teren și construcție I 667 mp I De Renovat I Co ...

Axente Sever

La ~5km distanță

667 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
2

140.000 €

Vand apartament nou Selimber Jud.Sibiu

Axente Sever

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter
2025

Agenție

4 zile în urmă
6

48.000 €

Vand apartment 48000

Axente Sever

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 673mp cu PUZ in Paltinis

Axente Sever

La ~5km distanță

1.113 mp
1.113 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

82.000 €

Casă de vânzare in Axente Sever, nr. 557 jud. ...

Axente Sever

La ~5km distanță

4 camere
152,45 mp
702 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

88.960 €
20 € / mp

Teren intravilan - 4400 mp Tarnava

Târnava

La ~5km distanță

4.448 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

59.419 €
60.784 €
8.82 € / mp

Teren extravilan-Comuna Tarnava, Judetul Sibiu

Târnava

La ~5km distanță

6.735 mp
6.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

30.000 €
54.55 € / mp

Vand Cabana cu terasa si loc joaca

Târnava

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

45.000 €

Casa cu 3 camere aproape de Medias in loc. Tarn ...

Târnava

La ~5km distanță

3 camere
110,7 mp
773 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

19.131 €

Casa de vanzare in satul Chesler

Chesler

La ~5km distanță

3 camere
2.000 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 19,131 € și 19.164 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Vand casa urgent

Chesler

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.000 €
50.000 €

Apartament de vanzare Vitrometan

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 4
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,000 € și 50.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

62.000 €

Vand apartament 3 camere

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

105.000 €

Casa spa?ioasa cu demisol ?i 5 camere, 250 mp M ...

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

5 camere
131 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

44.900 €

Apartament de vanzare Medias, str. Lupeni, Vitr ...

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
1

26.450 €
50 € / mp

Teren in Vitrometan

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

529 mp
529 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

72.000 €
74.000 €

Apartment de vanzare

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 3
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

129.000 €

Vand casa pe 3 nivele in Medias, cartier Vitrom ...

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

4 camere
231 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

89.000 €

Casa tip duplex de vanzare Vitrometan, str. Bar ...

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
262 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

60.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Vitro ...

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

72.000 €

Vand apartament decomandat confort I in cartier ...

Vitrometan, Mediaș

La ~5km distanță

4 camere
78 mp
Etaj 4
1980