Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

85.000 €

Vand casa in sat Medisa com.Viile Satu Mare sau ...

Medișa

3 camere
110 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

36.000 €

casa locuibila de vanzare

Hodișa

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

175.000 €

Casa in Viile Satu Mare finisata

Sărătura

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

260.000 €

Vila deosebita cu 30 ari teren si facilitati co ...

Sărătura

La ~5km distanță

4 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
5

37.400 €
1 € / mp

Teren extravilan 3 parcele total 37.400 mp

Homoroade

La ~5km distanță

37.400 mp
37.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
11.33 € / mp

Teren Intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

145.775 €
17 € / mp

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Ogli ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

8.575 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
1

191.475 €
15 € / mp

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Voin ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

12.765 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

330.000 €

Casa P+M+Teren 1,6 ha Ideal Pensiune Camin vars ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

6 camere
459 mp
16.351 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

79.000 €

Case de vanzare - zona Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
75 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

81.400 €

Casa la Rosu in centru Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
190 mp
1.657 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

330.000 €

Casa Pensiune in Viile Satu Mare teren 1,63 ha, ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

13 camere
522 mp
16.351 mp teren
f.s. 58 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €

Casa de vanzare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2 camere
110 mp
Agenție

6 luni în urmă
1

40.000 €
9.70 € / mp

Teren intravilan 41 arii Zona Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4.122 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

3 luni în urmă
13

21.500 €
10.77 € / mp

Teren intravilan - livada si vie- 20 ari - Viil ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.996 mp
1.996 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

16.000 €
11.12 € / mp

!OFERTA! Teren Viile Satu mare 14,4 Ari/Zona de ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

98.000 €

Casa de vanzare Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
183 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

14.000 €
14 € / mp

Teren cu vedere panoramica / Promotie 10 ari la ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

16.000 €
11.12 € / mp

De vanzare Teren Intravilan Viile Satu Mare 143 ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.200 €

Teren intravilan de vanzare,1.373mp,zona Viile ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

f.s. 17 m
Agenție

5 luni în urmă
18

93.000 €
94.000 €

Casa cu 2 camere, 65 mp, teren 2910 mp, in Viil ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
2.910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

70.000 €

Casa locuibila, cu vie ?i livada

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

7 luni în urmă
18

145.000 €

Casa 5 camere , 300 mp; Teren - 2000 mp . Viile ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

5 camere
300 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

62.000 €

Casa in Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
4.123 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

110.000 €

Vind casa in Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
95 mp
5.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
10.67 € / mp

De vanzare Teren Intravilan Viile Satu Mare /Pa ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.812 mp
2.812 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
29.13 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti, jude ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.030 mp
1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

795.000 €

proprietate exceptionala cu restaurant

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
700 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

170.000 €

Casa cu teren generos de 6000 mp in Viile Satu ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
6.197 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

75.000 €

Casa Viile Satu Mare P+M

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

5 camere
180 mp