Proprietăți unice: 12
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

218.000 €
77.44 € / mp

Teren Intravilan ptr case 28.15 ari cu utilitat ...

Periferie, Zalău

2.815 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €
87.30 € / mp

Teren Intravilan 1260mp zona strazii Crasnei 87 ...

Periferie, Zalău

1.260 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

285.000 €

Casa 120mp zona strazii Crasnei finisata mobila ...

Periferie, Zalău

3 camere
120 mp
400 mp teren
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

40.000 €
32.63 € / mp

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Periferie, Zalău

1.226 mp teren
f.s. 20 m
Pădure
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

202.000 €
48.10 € / mp

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Periferie, Zalău

4.200 mp teren
f.s. 25 m
Livadă
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
10

250.000 €

Casa 240mp zona Bradet mobilata utilata-SEMINEU ...

Periferie, Zalău

5 camere
240 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

148.000 €

Apartament bl nou 100mp +3.21 teren -mobilat ut ...

Periferie, Zalău

3 camere
100 mp
Etaj 2 / 2
2015
Agenție

4 luni în urmă
10

168.000 €

Apartament nou 110mp+420mp Teren mobilat utilat ...

Periferie, Zalău

3 camere
110 mp
Parter / 2
2018
Agenție

6 luni în urmă
9

95.000 €

Apartament nou 82mp zona Strazii 22 Decembrie f ...

Periferie, Zalău

3 camere
82 mp
Etaj 3 / 3
2013
Agenție

Mai mult de un an
8

113.000 €

Apartament bloc nou Bradet 76mp finisat mobilat ...

Periferie, Zalău

2 camere
70 mp
Etaj 2
2018
Agenție

Mai mult de un an
4

112.000 €

Apartament constructie noua 101.2 mp mobilat ut ...

Periferie, Zalău

3 camere
101 mp
Parter / 3
2019
Agenție

Mai mult de un an
5

73.000 €

Apartament 3 camere 69mp zona Stadion 73.000eur ...

Periferie, Zalău

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1983

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

85.000 €

Vand apartament 3 camere Zalau Strada Victor De ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1999
Agenție

10 luni în urmă
7

33.000 €

Casa cu 3 camere, bucatarie si baie, 105 mp ?i ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

32.000 €

De vanzare imobil : casa , bucatarie de vara , ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
1.008 mp

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

299.900 €
256.000 €

Vila exclusivista zona Episcopiei, calitate pre ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
2025
Agenție

11 luni în urmă
9

155.000 €

0% comision! Casa cu CF zona Stadion, 2 parcari ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

290.000 €

Casa individuala strada Fabricii Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
288 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

34.800 €

Garsoniera 30mp zona Astralis mobilata utilata ...

Est, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3 / 4
1978
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

450.000 €

Vand casa spatiu comercial

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
280 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

115.000 €

Apartament 3 camere bloc vila Bradet mobilat ut ...

Sud, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter / 3
1983
Agenție

10 luni în urmă

69.000 €

Apartament 3 camere, 72 mp, decomandat, zona Du ...

Exterior Nord, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
5

48.000 €

Apartament cu doua camere, bucatarie spatioasa ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

Mai mult de un an
8

64.000 €

Apartament cu 3 camere, 40 mp, decomandat, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Demisol / 2
2025
Agenție

Mai mult de un an
10

56.900 €

Apartament cu 3 camere in spurafata de 55,5 mp, ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

300.000 €

Casa la ro?u cu vedere panoramica teren generos ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
330 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

150 €

Inchiriez chiosc alimentar pentru Placintarie

Central, Zalău

La ~5km distanță

7 mp utili