Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
10

45.000 €

De vânzare casă cu etaj, jud Sălaj, loc. Letca, ...

Letca

4 camere
180 mp
1.400 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

33.000 €

Vand casa

Valea Leșului

La ~5km distanță

2 camere
86 mp
30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

50.000 €
53.000 €

Casa moderna de vanzare

Lozna

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

38.000 €

Casa de vanzare, Lozna

Lozna

La ~5km distanță

3 camere
195 mp
1.035 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

25.000 €

Casa la tara de vazare

Preluci

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~5km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

149.999 €

Casa cu piscina de vanzare, cu 6 ari de teren, ...

Vălișoara

La ~5km distanță

4 camere
260 mp
Agenție

11 luni în urmă
5

65.000 €

Vand sau schimb cu apartament in Jibou, Salaj

Solona

La ~10km distanță

3 camere
220 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

55.000 €

Casa in loc linistit

Solona

La ~10km distanță

3 camere
220 mp
28 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

125.000 €

Curtuiusu Mare, casa 4 camere, suprafata utila ...

Curtuiușu Mare

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
2.431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

30.000 €

De vanzare gospodarie

Curtuiușu Mare

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

115.000 €

Casa de vanzare Ciocmani

Ciocmani

La ~10km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.000 €

Vand casa in Cheud

Cheud

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

37.000 €
69.81 € / mp

Vind teren Grosi ,MM, Str Smochinilor

Năpradea

La ~10km distanță

530 mp
530 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

169.000 €

De vanzare teren cu casa de renovat Dej central

Rogna

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

10.000 €

casa de vanzare, intabulata

Traniș

La ~10km distanță

70 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

54.900 €

Casa cu anexe Remeti pe Somes

Valea Chioarului

La ~10km distanță

3 camere
131 mp
1.733 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

240.000 €

Vand casa P+E, 266 m2 util

Valea Chioarului

La ~10km distanță

4 camere
266 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

105.000 €

OFERTA! Casa de Vanzare Tautii Magheraus ,Zona ...

Valea Chioarului

La ~10km distanță

80 mp
900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

149.999 €

Casa cu piscina de vanzare, cu 6 ari de teren, ...

Valea Chioarului

La ~10km distanță

4 camere
260 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

362.879 €
299.900 €

Hotel-bază de tratament, edificat în zonă cu ap ...

Bizușa-Băi

La ~10km distanță

45 camere
2.200 mp utili
1994
Agenție

1 lună în urmă
15

52.000 €
49.000 €

Viseul de Sus- CASA , priveliste, liniste ,

Prislop

La ~10km distanță

3 camere
96 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

120.000 €

Casa cu 5 camere de vanzare, Viseu de Sus

Prislop

La ~10km distanță

4 camere
235 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

85.000 €

Vand magazin alimentar

Surduc

La ~10km distanță

220 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

58.000 €

EXCLUSIV Vanzare casa noua in localitatea Crist ...

Surduc

La ~10km distanță