Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200.000 €

vila de vanzare teren 1600mp Lipanesti jud.Prah ...

Șipotu

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

90.000 €

Vand casa Comuna Lipanesti

Șipotu

5 camere
124 mp
430 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
16.72 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Boldesti ...

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

4.187 mp teren
f.s. 26.440000534058 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
9

48.000 €
15.96 € / mp

Prahova, orasul Boldesti-Scaeni, satul Seciu, t ...

Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3.007 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

63.000 €
25.20 € / mp

Teren intravilan Boldesti Scaieni

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
9

125.000 €
33.65 € / mp

Vanzare teren intravilan 3715 mp – ideal pentru ...

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3.715 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

58.900 €
31.30 € / mp

Vanzare teren intravilan 1882 mp, deschidere du ...

Exterior Sud, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

1.882 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

320.000 €

Imobil: Soseaua Ploiesti-Valeni, Nr 104, STRADA ...

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

9 camere
496 mp
2.260 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

5 luni în urmă
29

55.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare casa Boldesti-Scaien ...

Sud, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

5 camere
152 mp
915 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 zile în urmă
5

112.500 €
15 € / mp

Vanzari Terenuri

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

7.500 mp
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

78.000 €

Casa de vinzare

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

1.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

595.000 €

Proprietate industriala noua , 800m2 de hale si ...

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Central, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €

Casa batraneasca, cu toate utilitatile, locatie ...

Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
670 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

250.000 €

Casa noua, 2026, constructie premium, 1020mp te ...

Sud, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

5 camere
211 mp
1.050 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

36.000 €
12.86 € / mp

Lipanesti - zona str Craitelor

Lipănești

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

131.000 €
132.500 €

Casă de vânzare în Lipăne&# ...

Lipănești

La ~5km distanță

3 camere
85,6 mp
730 mp teren
2015
Agenție

11 luni în urmă
16

275.000 €

Vila cu 6 camere de vanzare in Lipanesti, 197.7 ...

Lipănești

La ~5km distanță

6 camere
197,75 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

60.000 €
7.43 € / mp

Lipanesti zona Sipot- ter. intrav 8071mp - 6000 ...

Lipănești

La ~5km distanță

8.071 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
16

210.000 €

Vila cu 7 camere de vanzare in Lipanesti, 397.3 ...

Lipănești

La ~5km distanță

7 camere
397,3 mp
960 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

220.000 €

Casă de vânzare în Lipăne& ...

Lipănești

La ~5km distanță

2 camere
400 mp
1.070 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
14

110.000 €

Casa renovata complet 4 camere , Living Open sp ...

Lipănești

La ~5km distanță

4 camere
147 mp
400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

175.000 €

Oportunitate!!! Vila situata in Lipanesti la 15 ...

Lipănești

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

26.900 €

TEREN INTRAVILAN CONSTRUCTII

Lipănești

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
12

49.500 €
16.72 € / mp

Vanzare teren 2960 mp, langa Ploiesti, in Lipan ...

Lipănești

La ~5km distanță

2.960 mp
2.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

54.900 €

Casa de vanzare Lipane?ti Prahova

Lipănești

La ~5km distanță

1.359 mp
1.359 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

145.000 €

Casa cu 2 camere de vanzare in Lipanesti, 50 mp ...

Lipănești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
795 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

132.000 €

Casa individuala Lipanesti, 3 camere, suprafata ...

Lipănești

La ~5km distanță

3 camere
102 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

29.890 €
35 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei apa curent fosa

Lipănești

La ~5km distanță

854 mp
854 mp teren