Proprietăți unice: 290
Proprietari: 79
Agenție

2 luni în urmă
20

184.900 €

Rasarit peste Bucegi Apartament spectaculos in ...

Castelul Peleș, Sinaia

3 camere
83 mp
2010
Agenție

2 luni în urmă
17

199.000 €
214.900 €

Apartament 3 camere, balcon, gradina

Sud, Sinaia

3 camere
116 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

240.000 €

Apartament cu 4 camere, balcon ?i loc de parcar ...

Central, Sinaia

4 camere
140 mp
Etaj 8 / 10
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă

250.000 €

Vila cu Hammam, garaj ?i sistem fotovoltaic Sin ...

Central, Sinaia

1 camere
174 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

215.000 €

Apartament 2 camere complet mobilat si utilat i ...

Furnica, Sinaia

2 camere
79 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
9

160.000 €
320 € / mp

Teren Sinaia Zona Centrala, 500mp, Vedere Monta ...

Central, Sinaia

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

234.500 €

Refugiul tau la munte Apartament premium 120 mp ...

Central, Sinaia

3 camere
128 mp
Etaj 1
2005
Agenție

2 luni în urmă
13

159.000 €

Garsoniera in Sinaia, zona Furnica!

Furnica, Sinaia

1 camere
45 mp
Etaj 1
2012
Agenție

2 luni în urmă
8

120 €
0.04 € / mp

Teren centr.instrav.constr.Sinaia la DN1 cu C.U ...

Central, Sinaia

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

668.704 €
687.276 €

Casa_Vila_53 camere_licitatie 25 02 2026

Furnica, Sinaia

4 camere
878 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

350.000 €
299.000 €

Vila de vanzare cu 6 camere in Sinaia

Central, Sinaia

6 camere
258 mp
573 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

28.380 €
20 € / mp

Teren 1,419mp Moroeni / DN 71

Calea Moroieni, Sinaia

1.419 mp
1.419 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

140.000 €

Apartament 3 camere in vila, 114 mp | Curte | S ...

Central, Sinaia

3 camere
114 mp
Etaj 1 / 2
1977
Agenție

3 luni în urmă
18

658.482 €
363 € / mp

Oportunitate de Investi?ie: Teren 1.814 mp | Ca ...

Central, Sinaia

1.814 mp
1.814 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

129.000 €

Apartament de vanzare la Sinaia

Central, Sinaia

2 camere
46 mp
Etaj 1
2008
Agenție

3 luni în urmă
8

190.000 €

Spatiu comercial de vanzare 80 mp Regele Carol ...

Central, Sinaia

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

225.000 €
450 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp PRIVELISTE D ...

Central, Sinaia

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

35.500 €

Aparament 2 camere - strada Clabucet

Central, Sinaia

2 camere
40 mp
Etaj 1
1945
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

100.000 €
203.25 € / mp

Sinaia,Proprietar,vand 492 Mp,cartier Tirul cu ...

Exterior Vest, Sinaia

492 mp teren
40E
Agenție

4 luni în urmă
3

937.400 €
25 € / mp

Teren extravilan in Sinaia (25 euro/mp)

Cumpătu, Sinaia

37.496 mp
37.496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
13

170.000 €
180.000 €

Vila cu vedere Panoramica Sinaia Cartier Platou ...

Central, Sinaia

9 camere
75 mp
75 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 170,000 € și 180.000 €
Agenție

5 luni în urmă
8

120.000 €

Apartament 2 camere tip duplex, 75 mp imobil no ...

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
75 mp
Etaj 3 / 4
2023
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

98.000 €
199.19 € / mp

SINAIA, VAND 492 MP IN CARTIERUL TIRUL CU PORUM ...

Exterior Vest, Sinaia

492 mp
492 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

1.500.000 €

Sinaia-De vanzare pensiune cu 18 camere functio ...

Central, Sinaia

732 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

687.802 €

SINAIA- Vila deosebita S+D+P+1+M - 876 mp + Ter ...

Central, Sinaia

9 camere
1.512 mp
1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

70.000 €

Vand garsoniera sinaia *vila bucegi*

Central, Sinaia

1 camere
26 mp
Etaj 6
Agenție

6 luni în urmă
8

90.000 €

Apartament Sinaia 3 camere

Central, Sinaia

3 camere
65 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

90.000 €

Apartament luminos si spatios in Sinaia, ideal ...

Central, Sinaia

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

6 luni în urmă
2

470.000 €
480.08 € / mp

Oferta de top I Casa si Teren in Sinaia

Castelul Peleș, Sinaia

979 mp
979 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
13

145.000 €

Apartament modern in Sinaia | Loc de parcare + ...

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
55 mp
Etaj 5 / 9
2008