Proprietăți unice: 290
Proprietari: 79
Agenție

1 săptămână în urmă
7

140.000 €

Vand apartament 2 camere BELLEVIEW SINAIA

Central, Sinaia

2 camere
44 mp
2009
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

93.300 €
150 € / mp

Teren in suprafata 622 mp situat in localitatea ...

Central, Sinaia

622 mp
622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

250.000 €

De vanzare oaza de relaxare la munte Sinaia, Zo ...

Castelul Peleș, Sinaia

3 camere
1.052 mp
1946

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

125.000 €

Apartament central cu 3 camere in Sinaia

Central, Sinaia

3 camere
117 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

930.000 €

Vand Pensiune Sinaia Central

Central, Sinaia

550 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

165.000 €

Casa de vacanta | 2 dormitoare + curte + loc de ...

Central, Sinaia

3 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

79.000 €

Studio in complex rezidential cu centru SPA

Central, Sinaia

40 mp
Etaj 6
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă

349.900 €

Vila cu 5 camere Sinaia, zona lini?tita, aproap ...

Central, Sinaia

5 camere
200 mp
680 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

687.000 €

Pensiune de Vanzare in Sinaia - Casa Tibi

Platoul Izvor, Sinaia

4 camere
880 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

139.000 €

Apartament 3 camere Sinaia, zona Furnica

Furnica, Sinaia

3 camere
120 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

115.000 €

Casa de vanzare in Sinaia, zona DN1

Central, Sinaia

6 camere
200 mp
303 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

79.000 €

Apartament decomandat 2 camere Sinaia

Central, Sinaia

2 camere
67 mp
1976
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

79.000 €

Apartament de vanzare

Central, Sinaia

2 camere
61 mp
Etaj 3 / 4
1976
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

16.500 €

Garsoniera sinaia

Central, Sinaia

1 camere
17 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

900.000 €

Casa de vanzare in Sinaia!

Central, Sinaia

4 camere
250 mp
Agenție

1 lună în urmă
17

445.000 €

Vila istorica in Sinaia, zona Pele? -500 mp, id ...

Castelul Peleș, Sinaia

8 camere
500 mp
502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

165.000 €

Casa de vacanta / investitie Sinaia | 2 dormito ...

Central, Sinaia

3 camere
67 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

129.900 €

Apartament cu 2 camere -terasa cu vedere catre ...

Central, Sinaia

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 6
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

110.000 €

Vand casa batraneasca Sinaia,zona Furnica

Furnica, Sinaia

3 camere
117 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

59.900 €
71.22 € / mp

Teren intravilan cartier Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

841 mp
841 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

140.000 €

Apartament 4 camere Sinaia, bloc nou

Central, Sinaia

4 camere
80 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

95.000 €

Garsoniera la Sinaia cu priveliste la munte

Central, Sinaia

1 camere
47 mp
Etaj 7 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
11

36.500 €

Casa demolabila cu teren de vanzare in Breaza

Central, Sinaia

3 camere
61 mp
1.427 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

50.000 €

Garsoniera de vanzare in Sinaia

Sud, Sinaia

1 camere
66 mp
Mansardă
Agenție

1 lună în urmă
17

500.000 €

Apartament deosebit Sinaia/Furnica!

Furnica, Sinaia

4 camere
200 mp
Mansardă
2008
Agenție

1 lună în urmă
10

125.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in Sinaia!

Sud, Sinaia

3 camere
76 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
9

200.000 €

Apartament Premium cu Vedere Panoramica Sinaia, ...

Castelul Peleș, Sinaia

2 camere
75 mp
Etaj 2
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

39.000 €

Sinaia-Garsoniera de vanzare-parter

Central, Sinaia

1 camere
24 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

107.030 €
385 € / mp

Teren de vanzare in Sinaia loca?ie centrala.

Central, Sinaia

278 mp
278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

350.000 €
329.000 €

Vila interbelica restaurata integral proprietat ...

Central, Sinaia

6 camere
258 mp
534 mp teren