Proprietăți unice: 29
Proprietari: 16
Agenție

1 lună în urmă
15

300.000 €
15.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Parcul Municipal P ...

Exterior Vest, Ploiești

20.001 mp teren
f.s. 67 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
34

1.750.000 €

Royal Imobiliare- Spatiu Industrial Zona Exter ...

Exterior Vest, Ploiești

1E
Agenție

5 luni în urmă
5

40.000 €
80 € / mp

Vanzare teren intravilan constructii – Ca ...

Exterior Vest, Ploiești

500 mp teren
f.s. 25 m
Fâneață
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
2

160.000 €
16 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Exterior Vest, Ploiești

10.000 mp teren
f.s. 41.790000915527 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
17

49.500 €

Casa 3 camere de vanzare | Cartier Vest - Mitic ...

Exterior Vest, Ploiești

3 camere
59 mp
147 mp teren
1939
Agenție

10 luni în urmă
16

1.080.000 €

Spatiu birouri de vanzare, zona Exterior Vest ...

Exterior Vest, Ploiești

366 mp utili
2E
2005
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

750.000 €
75 € / mp

Teren intravilan la iesirea din Ploiesti spre T ...

Exterior Vest, Ploiești

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

270.000 €

Vila D+ P+ Et 1, Mitica Apostol

Exterior Vest, Ploiești

5 camere
200 mp
1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
16

220.000 €

Vila cu 5 camere de vanzare, zona Exterior Vest ...

Exterior Vest, Ploiești

5 camere
160 mp
600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

580.000 €
50 € / mp

Se vinde teren intravilan arabil zona Jumbo pr ...

Exterior Vest, Ploiești

11.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

10.248.700 €
8.470.000 €
20.50 € / mp

50ha teren extravilan de vanzare, Ploiesti

Exterior Vest, Ploiești

500.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500.000 €
50 € / mp

Teren intravilan - 10000mp, zona activitati mix ...

Exterior Vest, Ploiești

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

55.000 €

4 camere Ploiesti /50 mp /Gaze separate /Izolat ...

Exterior Vest, Ploiești

4 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

185.000 €

Casa in Ploiesti, central, Strada Covurlui nr. ...

Exterior Vest, Ploiești

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
0 € / mp

Vand terwn extravilan

Exterior Vest, Ploiești

12.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

1.780.000 €

Sevice-Parc auto Birouri 2500mp2 -destinatii mu ...

Exterior Vest, Ploiești

2.987 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

190.000 €

De vanzare casa+teren

Exterior Vest, Ploiești

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

265 €

Inchiriez garsoniera ultracentrala

Exterior Vest, Ploiești

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 7
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

195.000 €

Apartament 3 camere MRS Gradinile

Exterior Vest, Ploiești

3 camere
75 mp
Etaj 6 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

11.000 €
12.000 €

Vand spatiu comercial

Exterior Vest, Ploiești

28 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 11,000 € și 12.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

115.000 €

Casa de vanzare in centrul Ploiestiului

Exterior Vest, Ploiești

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

50.500 €
35.00 € / mp

Vand teren mun. Ploiesti, str. Ghighiului.

Exterior Vest, Ploiești

1.443 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

185.000 €

Apartament 3 camere - MRS SMART - loc de parcar ...

Exterior Vest, Ploiești

3 camere
79 mp
5E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

80.999 €

Proprietar Vand ap.3 cam.RENOVAT et.1 mobilat + ...

Exterior Vest, Ploiești

4 camere
51 mp
Etaj 1
1976
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

49.000 €
48.000 €

Vand apartament 2 camere

Exterior Vest, Ploiești

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

170 €
0.18 € / mp

Teren de vanzare in Ploiesti

Exterior Vest, Ploiești

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

106.500 €

Vand casa in Ploiesti | PROPRIETAR

Exterior Vest, Ploiești

3 camere
120 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 106,500 € și 107.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €

Apartament 2 camera baie hol bucatarie decomand ...

Exterior Vest, Ploiești

2 camere
48 mp
Etaj 4
1982
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

9.000 €

Boxa 6mp in bl. nr. A6 din cartier rezidential ...

Exterior Vest, Ploiești

2 camere
6 mp
Demisol
2024

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

92.000 €

Vand 2 apartamente cu cate 2 camere confort 1 z ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1972