Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
22

169.900 €

Casa 6 camere , garaj , Ploiesti , Zona Afi Pa ...

Est, Ploiești

7 camere
220 mp
378 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

322.102 €
266.200 €
19.95 € / mp

Teren intravilan industrial 16142 mp, Centura d ...

Est, Ploiești

16.142 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

147.500 €
357.14 € / mp

Teren de Vanzare langa Afi Ploiesti, Artsani si ...

Est, Ploiești

413 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

119.500 €
13.93 € / mp

Teren Industrial Centura Ploiesti

Est, Ploiești

8.576 mp teren
f.s. 48.349998474121 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
10

199.000 €

Casa cu 6 camere de vanzare, zona Est, 307 mp # ...

Est, Ploiești

6 camere
307 mp
408 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

363.000 €
300.000 €

Spatiu birouri de vanzare, zona Est, 300 mp #1 ...

Est, Ploiești

300 mp utili
1E
2010
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

90.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Ploiești, zona Ce ...

Est, Ploiești

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

220.000 €

Teren intravilan industrial 16142 mp, Centura d ...

Est, Ploiești

f.s. 130 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

165.000 €
170.000 €

Casa mobilata si utilata

Est, Ploiești

6 camere
220 mp
400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
15

53.000 €

Vanzare apartament 2 camere, zona Sud, Ploiesti

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4
1967
Agenție

Mai mult de un an
13

100.000 €

De vanzare: Casa cu 3 camere in zona centrala a ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
133 mp
135 mp teren
f.s. 8.8000001907349 m
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
8

302.379 €
249.900 €

Vila tip Munchen, Garten Residenz, Strejnicu

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
179 mp
511 mp teren
2023

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

127.000 €

Vand 2 corpuri de casa

Central, Ploiești

La ~5km distanță

6 camere
280 mp
280 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

158.900 €

VIGAFON - Casa 5 camere Sud-Eminescu

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
172 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

285.000 €

Casa situata in cartierul rezidential Irish Tow ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
420 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

192.000 €
12 € / mp

Teren 16.000 mp deschidere Centura Est Ploiesti

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

75.000 €

Apartament cu 2 camere, 51 mp, zona Sud

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 10
1973
Agenție

Mai mult de un an
6

203.000 €
14.04 € / mp

Teren intravilan industrial, 14458mp, centura d ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

14.458 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
9

99.900 €

Apartament 4 camere ploiesti nord , langa piata ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
63 mp
Etaj 4
1965
Agenție

Mai mult de un an
4

220.000 €
44 € / mp

ROANDY-Teren ideal pentru investitie parc Vest

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

150.000 €

apartament 4 camere

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
114 mp
Etaj 3
1986
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 150,000 € și 155.000 €
Agenție

Mai mult de un an
14

348.000 €

Pensiune 12 camere, 429mp, Busteni, zona Zamora

Central, Ploiești

La ~5km distanță

12 camere
429 mp
409 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

45.000 €

NORD Mestesugaresc 2 camere cf1 semidec 4/4 la ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
1968
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10.000 €

Casa mobila extensibila vertical

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

294 €

proprietar inchirieaze mansarda et 2 - 75 mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
60 mp
Etaj 2
2013
Agenție

10 luni în urmă
22

480.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Casa D+P+M, Ultracen ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

10 camere
283,85 mp
600 mp teren
f.s. 18.700000762939 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

51.000 €

Vand apartament 3 camere decomandat zona nord

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1968
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

65.000 €

Vand aparatament 2 camere decomandat

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 8
1978
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

72.000 €

Vand Schimb apartament Ploiesti zona Sud

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 10
1973
Agenție

Mai mult de un an
3

497.000 €
414.17 € / mp

Teren 1200 mp ultracentral Ploiesti, zona Bulev ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții