Proprietăți unice: 123
Proprietari: 11
Agenție

3 luni în urmă
13

180.000 €

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE

Albert, Ploiești

3 camere
78,8 mp
Parter / 5
2020
Agenție

3 luni în urmă
14

104.900 €

Apartament 2 camere, mobilat si utilat, in Ploi ...

Albert, Ploiești

2 camere
67,49 mp
Etaj 1 / 4
2014
Agenție

3 luni în urmă
9

153.728 €
104.999 €

Apartament nou, 2 camere, cartier Albert - Kauf ...

Albert, Ploiești

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
24

304.532 €
251.680 €

Penthouse 3 camere, constructie noua, in Ploies ...

Albert, Ploiești

3 camere
162,15 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

166.900 €

APARTAMENT 3 CAMERE, 2 BAI, 2 BALCOANE, ZONA AL ...

Albert, Ploiești

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

89.900 €

NOVISIMO-IMOBILIARE: GARSONIERA IN ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

1 camere
40 mp
Parter / 5
2021
Agenție

4 luni în urmă
10

199.000 €

Apartament 3 camere de vanzare, zona Albert, 15 ...

Albert, Ploiești

3 camere
154,85 mp
Etaj 4
2017
Agenție

5 luni în urmă
13

166.900 €

Royal Imobiliare - Vanzare apartament 3 camere ...

Albert, Ploiești

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

5 luni în urmă
18

166.900 €

Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat s ...

Albert, Ploiești

3 camere
81,9 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

5 luni în urmă
24

159.900 €

Apartament 3 camere, terase 32 mp, 2 parcari, P ...

Albert, Ploiești

3 camere
122,7 mp
Etaj 4
2015
Agenție

5 luni în urmă
1

127.050 €

Royal Imobiliare - Vanzare apartament 2 camere ...

Albert, Ploiești

2 camere
49 mp
Etaj 1
2025
Agenție

5 luni în urmă
21

184.900 €

Penthouse 3 camere, 2 parcari, mobilat si utila ...

Albert, Ploiești

3 camere
109 mp
Etaj 4 / 4
2021
Agenție

6 luni în urmă
3

43.825.800 €
200 € / mp

Teren Zona de nord - Carino – dezvoltare rezide ...

Albert, Ploiești

219.129 mp teren
f.s. 220 m
Construcții
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
6

9.500.000 €
208.79 € / mp

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

45.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

78.000 €

Royal Imobiliare-Vanzare Apartament 2 Camere Zo ...

Albert, Ploiești

2 camere
61,5 mp
Etaj 2 / 2
2023
Agenție

7 luni în urmă
15

635.250 €
525.000 €

Spatiu birouri de vanzare, zona Albert, 210.70 ...

Albert, Ploiești

210,7 mp utili
5E
2020
Agenție

7 luni în urmă
30

239.900 €

Casa 4 camere, constructie noua, in Ploiesti, z ...

Albert, Ploiești

4 camere
142 mp
200 mp teren
f.s. 10.720000267029 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

299.900 €

Penthouse MRS Smart 190 mp utili, terasă, parca ...

Albert, Ploiești

4 camere
Etaj 5 / 5
2021
5E
Agenție

7 luni în urmă
32

299.900 €

Royal Imobiliare - Vanzare penthouse 4 camere z ...

Albert, Ploiești

4 camere
90 mp
Etaj 5 / 5
2022
Agenție

7 luni în urmă
12

219.615 €
181.500 €

Penthouse de tip duplex, 2 camere, in Ploiesti, ...

Albert, Ploiești

2 camere
83,72 mp
Etaj 3 / 4
2025
Agenție

7 luni în urmă
25

285.499 €
235.950 €

Penthouse de tip duplex, 3 camere, in Ploiesti, ...

Albert, Ploiești

3 camere
112,19 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție

8 luni în urmă
6

199.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Penthouse 4 camere z ...

Albert, Ploiești

4 camere
90,98 mp
Etaj 4 / 4
2010
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.320 €

APARTAMENT CU 4 CAMERE IN ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

4 camere
106 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

163.350 €

APARTAMENT CU 3 CAMERE IN ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

2 camere
77 mp
Etaj 1 / 5
2025
Agenție
Comision 0%