Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

8 luni în urmă
13

14.900 €
6.42 € / mp

Teren intravilan 2322 mp, Păcuri – v ...

Păcuri

2.322 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

146.000 €

Casa noua la cheie 5 Camere 3 bai - 140 mp PROP ...

Păcuri

4 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

218.000 €

Vand casa in Campina, zona cartier Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

111.600 €

Teren intravilan in Campina--1116 mp--100e

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

1.116 mp
1.116 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

135.000 €

Casa D+P+E, an 1980, teren 285 m2, zona foarte ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
155 mp
285 mp teren
f.s. 40 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

175.000 €

Casa familiala Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

74 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

146.000 €

Casu?a de vanzare

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

120 mp
535 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

700.000 €

Casa individuala exceptionala, 410 mp, Campina ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

4 camere
410 mp
Agenție

Mai mult de un an
35

180.000 €

Vilă de vânzare în Câmpina

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
104 mp
229 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
8

110.000 €

Casa si teren de vanzare Campina, cartier Musce ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

200.000 €

Vand casa zona Muscel Campina Prahova

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
335 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
25

525.000 €

Oportunitate Exclusivă de Investiție ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

12 camere
750 mp
1.150 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

280.000 €

Casa tip duplex cu etaj mansardat partial

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
208 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

87.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina - Zona M ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

871 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

38.500 €

Vand urgent apartament 3 camere Campina!

Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

105.000 €

Casa de vanzare

Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
700 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

280.000 €

Casa in Campina--280.000e

Câmpina

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
474 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

215.000 €

Cladire Sc=311mp in Campina--215.000e

Câmpina

La ~5km distanță

11 camere
15 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

275.000 €

Vila 7 cam in Banesti, teren 1100 mp piscina 2 ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

7 camere
450 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €

Casa in Poiana Campina--89.000e

Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
874 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

150.000 €

Casa in Campina--150.000e

Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
835 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

48.000 €

Casa de vanzare

Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

30.000 €

Garsoniera de vanzare in campina situata intr o ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
Agenție

Mai mult de un an
20

129.000 €

Casa in Poiana Campina--129.000e

Câmpina

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
Agenție

10 luni în urmă
35

70.000 €
71.000 €

Ap.3 Camere, Spital, Conf 1, Vedere Pitigaia, L ...