Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

52.500 €
21 € / mp

Vand teren de casa ,zona tomsani,prahova

Magula

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
17

69.900 €

Casa de vanzare | Langa Urlati | Loloiasca - Pr ...

Tomșani

La ~5km distanță

4 camere
600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

29.712 €
8 € / mp

Teren intravilan + Extravilan - Tomsani (Magula ...

Tomșani

La ~5km distanță

3.714 mp
3.714 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

45.000 €

Casa Tomsani 162 mp

Tomșani

La ~5km distanță

6 camere
152 mp
1.438 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

22.000 €
17.46 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan com ...

Tomșani

La ~5km distanță

1.260 mp teren
f.s. 34.090000152588 m
Intravilan
Agenție

19 ore în urmă
6

45.000 €

Casa Tomsani Magula 162 mp

Tomșani

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
1.438 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

75.000 €

Casa Parter plus Etaj Mansardat

Colceag

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

503.440 €
0.80 € / mp

Teren arabil de 62 hectare in Prahova

Colceag

La ~5km distanță

629.300 mp
629.300 mp teren
f.s. 600 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

93.500 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

Colceag

La ~5km distanță

6 camere
275 mp
2.952 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

65.000 €

Casa de vanzare com colceag

Colceag

La ~5km distanță

4 camere
987 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

100.000 €

casa de vanzare

Colceag

La ~5km distanță

70 mp
2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

99.990 €

Casa de vanzare un loc de relaxare

Colceag

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

95.000 €

CASA NOUA - 275mp | TEREN 3.000mp

Colceag

La ~5km distanță

4 camere
275 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

95.000 €

Casa P+1 Colceag Prahova 2 sate de la autostrad ...

Colceag

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

27.900 €

COLCEAG - casa 63 mp , teren 154 mp la 27900 eu ...

Colceag

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
154 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

2.000 €

Vind Casa Vila teren 1050

Inotești

La ~5km distanță

1.130 mp
1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €

Vand casa in satul Parepa Rusani

Parepa-Rușani

La ~5km distanță

8 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

20.900 €
23.900 €

Vand casa la ?ara-com.Colceag-Prahova!

Parepa-Rușani

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,900 € și 23.900 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

55.000 €

Teren cu casa taraneasca langa Ploie?ti

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

130.000 €

Casa de vanzare in Vadu Parului

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

47.000 €
21.86 € / mp

Teren intravilan 2.150 mp, deschidere 17 m – Al ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

2.150 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

225.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 7500 mp cu acces la DNideal su ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

43.000 €

Casa de vanzare plus teren Vadu Parului

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

3 camere
1.100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

43.000 €

Casa de vanzare plus teren

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

3 camere
1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

34.000 €

Casa de vanzare Albesti Muru jud. Prahova

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

70 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

200.000 €
19.84 € / mp

Teren vanzare 10.000 mp, Albesti Paleologu - Pr ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

10.080 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.080.000 €
30 € / mp

Teren Vanzare Albesti Paleologu-access imediat ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

275.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Spatiu de productie ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

50.000 €
25 € / mp

Teren intravilan-Deschidere la drumu principal- ...

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

215.000 €

apartament de vanzare

Albești-Paleologu

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 5
1993