Proprietăți unice: 22
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan parcelat construibil de vanzar ...

Izvoarele

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

80.000 €

Casa din Livada!

Izvoarele

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
8

55.000 €
13.75 € / mp

Vand teren

Izvoarele

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

114.000 €

Casa vacanta 2007 Izvoarele Valenii de Munte te ...

Izvoarele

5 camere
136 mp
3.026 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

87.000 €
97.000 €

Vanzare imobil parter + 1 E zona Valenii de ...

Izvoarele

4 camere
120 mp
730 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 87,000 € și 97.000 €
Agenție

10 luni în urmă
20

66.000 €

Casa Schiulesti

Izvoarele

4 camere
160 mp
998 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
16 € / mp

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

f.s. 15 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
16 € / mp

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

31.000 €
8.20 € / mp

TEREN INTRAVILAN VEDERE PANORAMICA La 2 km de M ...

Izvoarele

3.781 mp
3.781 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

40.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN cu costructie pe teren La 2 km ...

Izvoarele

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

75.000 €

Casa de vanzare- Zona linistita- Comision 0- Pr ...

Izvoarele

3 camere
140 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €

Vanzare casa cu teren de 1200 mp in zona Izvoar ...

Izvoarele

4 camere
100 mp
1.200 mp teren
Parter / 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

62.000 €

Teren cu 2 Case Izvoarele Prahova

Izvoarele

4 camere
87 mp
Agenție

5 luni în urmă
8

19.500 €
9.51 € / mp

Teren intravilan 2.050 mp Comuna Izvoarele, jud ...

Izvoarele

2.050 mp
2.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

119.000 €

Casa de vacanta sau locuit permanent

Izvoarele

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

30.000 €
8.86 € / mp

Teren Construibil de Vanzare in satul Homoraciu ...

Izvoarele

3.386 mp
3.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

129.000 €

Casa noua 110 mp utili,Teren 1270 mp,380v,Apa,C ...

Izvoarele

4 camere
110 mp
Agenție

9 luni în urmă
16

49.800 €

Casa traditionala, cu 2.000mp teren roditor, Iz ...

Izvoarele

3 camere
80 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

58.000 €

Teren cu 2 Case Izvoarele Prahova

Izvoarele

87 mp
1.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,000 € și 62.000 €
Agenție

8 luni în urmă
10

129.900 €

Casa noua 110 MP Utili, 10 km de statiunea Chei ...

Izvoarele

5 camere
110 mp
1.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

300.000 €

proprietate deosebita,pe malul Teleajenului, de ...

Izvoarele

6 camere
450 mp
6.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

105.000 €

VIGAFON - Casa 4 camere Homoraciu

Homorâciu

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
1.916 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120.000 €

Casa de vacanta in zona pitoreasca pe DN1A intr ...

Homorâciu

La ~5km distanță

12 camere
300 mp
958 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

49.800 €

Casa traditionala, cu 2.000mp teren roditor, Iz ...

Malu Vânăt

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.000 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
7

43.000 €

Casa in Malu Vanat Prahova

Malu Vânăt

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.537 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

49.800 €

Casa traditionala, cu 2.000mp teren roditor, Iz ...

Malu Vânăt

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.000 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
9

98.000 €

Casa la munte Cheia | Maneciu | teren 1800 mp

Măneciu

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.828 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

0 €

Teren de / Maneciu Pamanteni

Măneciu

La ~5km distanță

1.815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

70.000 €
66.000 €
8.97 € / mp

Vand teren 7800mp din care 3000 intravilan si 3 ...

Măneciu

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Construcții