Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

250.000 €

2 Case cu teren 3500mp Brebu, Valea Doftanei

Brebu Mânăstirei

5 camere
450 mp
3.500 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

175.000 €

Casa si teren de vinzare

Brebu Mânăstirei

4 camere
110 mp
977 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
47.000 €

De vanzare: teren 670mp + fundatie 120mp+ utili ...

Brebu Mânăstirei

4 camere
150 mp
670 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

50.000 €
5.49 € / mp

Teren extravilan in Brebu(Pietriceaua)--9104mp- ...

Brebu Mânăstirei

9.104 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

150.000 €
130.000 €

Casa noua 2025 in Brebu--150.000e

Brebu Mânăstirei

4 camere
120 mp
1.003 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

45.760 €
22 € / mp

Teren intravilan in Brebu--2080mp--22e

Brebu Mânăstirei

2.080 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

45.999 €
37.95 € / mp

Teren Intravilan, central, perfect plat, 1212 m ...

Brebu Mânăstirei

1.212 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

51.500 €
33.03 € / mp

Teren Premium 1559 mp, Brebu Manastirei - Refug ...

Brebu Mânăstirei

1.559 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
17

75.758 €
32.50 € / mp

Teren intravilan împrejmuit 2331 mp la strada, ...

Brebu Megieșesc

La ~5km distanță

2.331 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

16.900 €
9.39 € / mp

BREBU – intravilan 1800 mp, deschidere 29 ...

Brebu Megieșesc

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

116.500 €
52.20 € / mp

Brebu, Prahova,teren 2232mp + doua construcții ...

Brebu Megieșesc

La ~5km distanță

2.232 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
8

18.000 €
22.50 € / mp

Teren intravilan 800 mp de vanzare in Lunca Mar ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

51.172 €
11 € / mp

Teren 4652 mp cu izvor pe el, Lunca Mare, lângă ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

4.652 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

30.000 €
31.000 €

Casa cu priveliste la padure, sat Seciuri, Sotr ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

41 mp
285 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

29.000 €
8.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Lunca Mare (la 1 ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

3.274 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

80.000 €

Proprietate cu potențial generos în Lunca Mare ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

59.999 €
22.22 € / mp

Teren chiar lângă râu 2700 mp la 1 km de pastra ...

Podu Cheii

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
30

550.000 €

Campina Valea Doftanei Sotrile Paltinu

Plaiu Câmpinei

La ~5km distanță

15 camere
420 mp
16.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

21.900 €
22.900 €
19.30 € / mp

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

La ~5km distanță

1.135 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

70.000 €

Casa 3 camere, teren 245 mp, CT, toate utilitat ...

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
245 mp teren
1974
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

170.000 €

Vand casa in Campina la pre?ul de 170.000.

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

6 camere
261 mp
470 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

2.500 €

Coafor mobilat si utilat complet in Campina--25 ...

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

REL4001255 Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3.372 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

50.400 €
39.200 €
18 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 2800 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

28.000 €
20 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1400 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
28

550.000 €

Casa de exceptie Campina

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

14 camere
425,06 mp
1.000 mp teren
1998
Agenție

Mai mult de un an
10

26.820 €

Teren intravilan in Campina, 1490mp--26.820e

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.490 mp
1.490 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

74.800 €
17 € / mp

Campina - teren intravilan 4400mp - 17 Euro/mp

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

137.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Campina in zona retrasa

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții