Proprietăți unice: 15
Proprietari: 5
Agenție

Ieri
5

112.500 €
15 € / mp

Vanzari Terenuri

Boldești-Scăeni

7.500 mp
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

1.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

78.000 €

Casa de vinzare

Central, Boldești-Scăeni

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Central, Boldești-Scăeni

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

595.000 €

Proprietate industriala noua , 800m2 de hale si ...

Central, Boldești-Scăeni

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
13

215.900 €

Proprietar: Vilă 480mp pe Drumul Vinului, Ideal ...

Central, Boldești-Scăeni

5 camere
480 mp
2.000 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €

Casa batraneasca, cu toate utilitatile, locatie ...

Nord, Boldești-Scăeni

3 camere
65 mp
670 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

250.000 €

Casa noua, 2026, constructie premium, 1020mp te ...

Sud, Boldești-Scăeni

5 camere
211 mp
1.050 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

63.000 €
25.20 € / mp

Teren intravilan Boldesti Scaieni

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
29

55.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare casa Boldesti-Scaien ...

Sud, Boldești-Scăeni

5 camere
152 mp
915 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

6 luni în urmă
9

125.000 €
33.65 € / mp

Vanzare teren intravilan 3715 mp – ideal pentru ...

Central, Boldești-Scăeni

3.715 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

58.900 €
31.30 € / mp

Vanzare teren intravilan 1882 mp, deschidere du ...

Exterior Sud, Boldești-Scăeni

1.882 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

48.000 €
15.96 € / mp

Prahova, orasul Boldesti-Scaeni, satul Seciu, t ...

Boldești-Scăeni

3.007 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

320.000 €

Imobil: Soseaua Ploiesti-Valeni, Nr 104, STRADA ...

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

9 camere
496 mp
2.260 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
16.72 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Boldesti ...

Central, Boldești-Scăeni

4.187 mp teren
f.s. 26.440000534058 m
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 zile în urmă
8

25.000 €

Imobil de vanzare sat Seciuri, Prahova, 3 km di ...

Seciu

La ~5km distanță

41 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

45.000 €
14.97 € / mp

Prahova, orasul Boldesti-Scaeni, satul Seciu, t ...

Seciu

La ~5km distanță

3.007 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

28.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp – Seciu, 2 desc ...

Seciu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
8

136.000 €

Oportunitate! Casa De Vanzare In Seciu Cu Teras ...

Seciu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

215.900 €

Proprietar: Vila 480mp pe Drumul Vinului, Ideal ...

Seciu

La ~5km distanță

4 camere
480 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

30 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan la Seciu

Seciu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €

Casa de vanzare in Seciu, Prahova

Seciu

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
Agenție

8 luni în urmă
10

28.000 €
437.50 € / mp

Teren intravilan suprafata 1700mp, utilitati pe ...

Seciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

9 luni în urmă
20

80.000 €

CASA SECIU- JUD.PRAHOVA

Seciu

La ~5km distanță

6 camere
110 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200.000 €

vila de vanzare teren 1600mp Lipanesti jud.Prah ...

Șipotu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

90.000 €

Vand casa Comuna Lipanesti

Șipotu

La ~5km distanță

5 camere
124 mp
430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

250.000 €