Proprietăți unice: 1095
Proprietari: 673
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

18.000 €

Vand gospodarie, casa batraneasca si anexe

Rădești

80 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €

garsoniera confort 3 slatina

Central, Slatina

1 camere
13 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

130.000 €

Vand apartament 4 camere sau inchiriez

Proaspeți

4 camere
112 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €

Casa si teren de vanzare

Curtișoara

4 camere
1.200 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

125.000 €

Spatiu de vanzare sau de inchiriat Slatina

Central, Slatina

70 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

22.000 €

Teren si constructii in Barcanesti, Jud. Olt - ...

Bârca

4 camere
65 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

22.000 €

Teren si constructii in Barcanesti, Jud. Olt - ...

Vâlcele

4 camere
65 mp
690 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

114.990 €

Nou! Casa S+P+M, cu teren 211 mp, zona Orasul d ...

Orașul de Jos, Slatina

4 camere
141 mp
211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

19.500 €

Casa + teren de vanzare Pielcani jud Olt

Pielcani

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

29.000 €

casa de vanzare

Osica de Sus

1.030 mp
1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

40.843 €

Vand casa + teren comuna Ganeasa Olt

Găneasa

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

95.000 €

Vand apartament centru

Central, Caracal

3 camere
65 mp
Etaj 3
1974
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament 4 camere

Central, Drăgănești-Olt

4 camere
86 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament 4 camere

Central, Drăgănești-Olt

4 camere
86 mp
Etaj 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

160.000 €

Ganeasa, Afumati oportunitate, vila individuala ...

Găneasa

4 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Apartament 3 camere, semidecomandat

Nicolae Titulescu, Slatina

3 camere
66 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Apartament 3 camere, semidecomandat

Nicolae Titulescu, Slatina

3 camere
66 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 47.40 mp, Bals

Central, Balș

2 camere
41,8 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
37.000 €

Casa de vanzare in comuna Dobroteasa

Dobroteasa

2 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
40.000 €

vand apartament ultracentral

Ultracentral, Corabia

2 camere
65 mp
Etaj 4
1990
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 42.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

35.000 €

Vand 2case la 45 km de Pite?ti

Leleasca

190 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €

Vand casa cu teren de 5000mp

Spineni

3 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

59.900 €
126.64 € / mp

Teren intravilan 473 mp in Slatina zona Strehar ...

Central, Slatina

473 mp
473 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.500 €

Vand Casa 4 camere Farcasele Olt

Mărunței

4 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

9.500 €

Vand Garsoniera

Central, Slatina

1 camere
12 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

78.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat, zona central ...

Central, Caracal

2 camere
55 mp
Etaj 2
83
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €

Vand casa in cartier Corabia Veche

Central, Corabia

3 camere
74 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Vand garsoniera in Caracal zona H.C.C. langa ma ...

Central, Caracal

1 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Vand garsoniera in Caracal zona H.C.C. langa ma ...

Central, Caracal

1 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere in Bals compl ...

Central, Balș

2 camere
39 mp
Etaj 1