Proprietăți unice: 1096
Proprietari: 674
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere in Bals compl ...

Central, Balș

2 camere
39 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

130.000 €

Apartament 4 camere

Tudor Vladimirescu, Slatina

4 camere
112 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

57.000 €

Apartament 4 camere

Chițeasca

4 camere
90 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

0 €

Vand apartament

Central, Slatina

2 camere
48 mp
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €

Vand sau schimb apartament 3 camere ultracentra ...

Ultracentral, Slatina

3 camere
62 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €

Vand sau schimb apartament 3 camere ultracentra ...

Ultracentral, Slatina

3 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

80.000 €

casa de vanzare cu teren generos si gradina spa ...

Bălteni

150 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50.000 €

Casa de vanzare in comuna Streje?ti de Sus

Central, Slatina

3 camere
60 mp
3.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

20.000 €

vand casa batraneasca

Pleșoiu

80 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Vand apartament in zona Libertatii,2 camere .de ...

Central, Caracal

2 camere
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

255.000 €

CASA P+M complet mobilata si utilata GATA DE MU ...

Milcov

4 camere
190 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

255.000 €

CASA P+M complet mobilata si utilata GATA DE MU ...

Central, Slatina

5 camere
190 mp
395 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

225.000 €
45 € / mp

Teren intravilan Slatioara, str Zavoiului, 5000 ...

Coteana

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

68.000 €

Apartament 3 camere decomandat, etajul 4, ultra ...

Ultracentral, Caracal

3 camere
68 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

46.000 €

Apartament cu gradina cartier Aviatorilor

Deveselu

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

30.000 €

Vand garsoniera Bal? jud. OLT

Central, Slatina

1 camere
35 mp
Etaj 4
1658
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

65.000 €

vand apartament

Central, Caracal

2 camere
54 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €

Apartament de vanzare

Ultracentral, Slatina

2 camere
51 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

54.000 €

Garsoniera de vanzare!

Zahana, Slatina

1 camere
27 mp
Etaj 2 / 4
1995
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
63.03 € / mp

Vand teren Proaspeti

Exterior Vest, Slatina

476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Casa de vanzare in comuna Strejesti de Sus

Strejești

4 camere
3.017 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Apartament 2 camere, zona centrala, Bals

Central, Balș

2 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

99.000 €

Apartament cu 3 camere

Central, Slatina

3 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

99.000 €

Apartament cu 3 camere

Central, Slatina

3 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

50.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE,DR MARINESCU!!!!

Central, Caracal

2 camere
38 mp
1990
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.400 €
6.50 € / mp

Teren Langa Uzina de Aluminiu ALRO la Strada Pr ...

Central, Slatina

7.758 mp
7.758 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

12.000 €
13.94 € / mp

Teren Intravilan Alimane?ti Loturi de Casa la A ...

Alimănești

861 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

8.000 €

**Proprietate rustica autentica, cu teren gener ...

Potelu

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

24.000 €
46.15 € / mp

Se vand doua parcele de teren a cate 520 mp fie ...

Central, Balș

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.900 €

Gospodarie autentica si teren 2.600 mp Ianca, O ...

Ianca

4 camere
60 mp