Proprietăți unice: 1094
Proprietari: 672
Agenție

9 luni în urmă
1

11.800 €
0.59 € / mp

2 ha teren agricol la Milcov judetul Olt

Milcov

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

26.250 €
0.75 € / mp

3,5 ha teren agricol la Vulpeni judetul Olt

Vulpeni

35.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

30.000 €
0.75 € / mp

4 ha teren agricol la Iancu Jianu judetul Olt

Iancu Jianu

40.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

20.650 €
0.59 € / mp

3,5 ha teren agricol la Ipotesti judetul Olt

Ipotești

35.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

6.200 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
4

96.500 €

Casa Bals

Central, Balș

9 camere
340 mp
920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

28.000 €
29.000 €

Apartament cu 2 camere semidecomandat în Balș

Balș

2 camere
27 mp
Etaj 3
Agenție

10 luni în urmă
1

475.000 €
1 € / mp

Teren Agricol 47,5 ha Brebeni Judetul Olt

Brebeni

475.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

35.000 €
17.50 € / mp

Teren 2000 mp, intravilan, vatra satului, Pietr ...

Curtișoara

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.500 €
13.03 € / mp

Teren intravilan Caracal / Str. Targu Nou, 3.03 ...

Central, Caracal

3.032 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

149.000 €

Hala industriala (1000 mp) si teren (4000 mp), ...

Central, Scornicești

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
27

658.845 €
544.500 €
1.34 € / mp

De Vânzare – Fermă de Pomi Fruc ...

Oboga

490.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

93.000 €

Comision 0 % Apartament 3 camere, 72 mp

Bd. A.I.Cuza, Slatina

3 camere
72 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

210.000 €
20.59 € / mp

Teren Draganesti-Olt la soseaua principala N Ti ...

Central, Drăgănești-Olt

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

320.000 €

VILA P+1, Su = 350 mp.Teren 2000 mp + ANEXA,la ...

Exterior Nord, Slatina

6 camere
350 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

87.500 €
85.000 €

Apartament Slatina Gara - 3 camere, 76 mp

Gară, Slatina

3 camere
76 mp
Etaj 5
Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

640 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

118.400 €

Apartamente noi, spatioase, moderne, Cartier ce ...

Central, Slatina

2 camere
71,5 mp
Etaj 1
2024
Agenție

Mai mult de un an
20

277.000 €

Vila P+M, 2020,Sc=101 mp,Su=160 mp,mobilata+uti ...

Est, Slatina

5 camere
160 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

76.500 €

2 cam, 52 mp, ultracentral - UNION, etaj 7, cu ...

Bd. A.I.Cuza, Slatina

2 camere
52 mp
Etaj 7 / 7
1985
Agenție

Mai mult de un an
20

1.300.000 €

CLADIRE-GRADINITA, S+P+1+M, S.D.=1035 mp, Teren ...

Clociov, Slatina

827 mp utili
1996
Agenție

Mai mult de un an
20

120.000 €

Vila P+1, supraf. desf. 510 mp., teren 1000 mp, ...

Radomirești

8 camere
510 mp
1.000 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

660.000 €

Cladire sp.com.+ hale + birouri, P+E+M, Su=780 ...

Zahana, Slatina

780 mp utili
1E
2000
Agenție

Mai mult de un an
20

270.000 €

Vila S+P+E, 6 camere, 2 garaje, T=556 mp, zona ...

Orașul de Jos, Slatina

6 camere
340 mp
556 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

170.000 €

Vila D+P, 5 camere, teren 884 mp, PIF 1976, toa ...

Central, Slatina

5 camere
130 mp
884 mp teren
f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

295.000 €

Vila P+M, an 2021, teren 3600 mp, D=50 m, Branc ...

Brâncoveni

10 camere
260 mp
3.600 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

3.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

130.000 €

Apartament

Aluta, Slatina

2 camere
52 mp
Demisol
1900
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

23.500 €

De vanzare

Aluta, Slatina

2 camere
52 mp
Demisol
1900
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

65.000 €

Vand 2 Case

Baldovinești

5 camere
250 mp
3.885 mp teren
Individuală